AMD Akcií Přepětí Na Oznámení Čínské JV

 
Akcie výrobce čipů Advanced Micro Devices, Inc. (NASDAQ:AMD) se zvýšil 52.29% na 3,99 dolarů na pátek. Hlavním důvodem pro takový prudký vzestup cen akcií je oznámení společného podniku s Čínskou společností a lepší, než se očekávalo pokyny pro druhé čtvrtletí fiskálního roku 2016. Nicméně, prudký nárůst cen akcií vyzývá k obezřetnosti. AMD hoden investice? Posouzení jeho základy by měly umožnit učinit informované rozhodnutí.

Pro fiskální rok 2016 první čtvrtletí, společnost vykázala tržby ve výši 832 milionů eur, dolů 19.2% z podobné období loňského roku. AMD také oznámila, že fiskální rok 2016 první čtvrtletí čistou ztrátu ve výši 109 milionů, nebo $0.14 na akcii. Na očištěné bázi, AMD za první čtvrtletí čistou ztrátu prohloubil na $96 milionů nebo 0,12 dolaru na akcii, z čistou ztrátu ve výši 73 milionů, nebo $0.09 na akcii ve stejném období roku 2015. Příjmy odhad analytiků byl $818.8 milionů eur, zatímco čistá ztráta odhad byl $0.13 na akcii.

Společnost také uvedla, že uzavřela dohodu o společném podniku s Čínskou firmou (Tianjin Haiguang Advanced Technology Investment Co., Ltd. – THATIC) licence jeho procesor a SoC technologii. To by mělo za následek dodatečné příjmy ve výši až 293 milionů dolarů (včetně poplatků za prodej X86 čipy) za rok.

Společnost také poskytla svůj výhled pro druhé čtvrtletí fiskálního roku 2016. AMD nyní očekává, sekvenční nárůst příjmů o 15% (+/- 3%). To znamená, že příjmy by se pohybovat mezi $931.8 milionů dolarů 981.8 milionů. V současné době, ve druhém čtvrtletí tržeb očekávání analytiků je pouze $889.2 milionů. Společnost je také věřil, aby se na hřišti představil procesory pro herní konzole Nintendo, Sony a Microsoft. Všechny tyto faktory pohonem sdílet ceny o více než 50% za dva dny.

Nicméně, většina z výše uvedených oznámení jsou ještě zhmotnit. Šest let zpátky, Intel zaplatil 1,25 miliardy dolarů na urovnání soudního sporu o AMD. Nicméně, AMD nebyla schopna udělat ani cent, jak zisku v posledních čtyřech letech. Společnost ztratila 1,8 miliardy dolarů tak daleko, v posledních pěti letech. Podobně, ztratilo téměř 600 milionů dolarů v minulém roce. To znamená, že uptrend viděl teď faktorů ve všech pozitivních oznámení a měl by být používán pouze jako příležitost k ukončení dlouhé pozice, nebo jít krátké.

Graf ukazuje, že první zásadní překážkou pro populaci existuje v 4.30. Vertikální růst cen má také za následek technické rozdíly mezi 2,60 a 3.18. Mezera bude nakonec pokryta, když je euforie usadí. Stochastické čtení nad 65 let naznačuje, že cena je v blízkosti překoupené oblasti. Tedy, obchodník, můžete očekávat, že cena klesat po dotyku rezistence na 4.30.

Vzhledem takovou možnost, je lepší pro binární možnosti obchodník koupit one touch opce smlouvy s realizační cenou o $3.0 a datum platnosti v posledním týdnu Května. Obchodní brát jako doporučené, bude mít vyšší šance na úspěch.

Nejnovější články: