Silná Data Spotřebitelské Důvěry Obrací Dolar Býčí

 
Rostoucí schodek běžného účtu byl udržet americký dolar slabý proti jeho soupeři, a to i přes historicky nejnižší míra nezaměstnanosti, silný růst HDP, rostoucí inflaci a růstu mezd. Hospodářství Japonska rostl o 1,7% v roce 2017. Za osm čtvrtletí v řadě, ekonomika země zaznamenala expanzi. Je to nejdelší sérii růstu na tři desetiletí. To je povoleno jen získat vůči americkému dolaru, a to navzdory BoJ udržování krátkodobé negativní úrokové sazby o 0,1%. Nicméně, Fedu Jerome Powell je zvýšení sazeb signál spolu se silnou důvěru spotřebitelů a výrobní údaje hlášeny tento týden, ukazují, že americký dolar je připraven pro uptrend vůči jenu v nadcházejících dnech.

Přičemž zahajovací svědectví do Kongresu, Předseda fedu Jerome Powell vyjádřil důvěru, že inflace dosáhne 2% cíle, a to i s rostoucí úrokové sazby, a poukázal na nízkou míru nezaměstnanosti 4,1%. Powell se také zmínil o malý růst mezd zaznamenal v posledních čtvrtletí. Přes jeho prohlášení, Powell má jasně signalizovat zvýšení sazeb v Březnu. Spotřebitelské výdaje tvoří téměř 70% HDP USA. Proto, data spotřebitelské důvěry má vysokou úroveň dopad na dolar.

Conference Board Index Spotřebitelské Důvěry vzrostl na 130.8 v únoru, od 124.3 v lednu, a překonal očekávání analytiků 126.2. Současná Situace Index vzrostl z 154.7 na 162.4, zatímco Index Očekávání se zvýšil na 109.7 v únoru, od 104 v předchozím měsíci. Index je založen na pravděpodobnosti-design náhodný vzorek a provádí se na Konferenci Představenstva Nielsen, údajný globální poskytovatel informačních a analytics.

Podobně, Richmond Index Výrobní vyletěl do 28. února, od 14 v lednu, podle údajů, které uvádí Federální Rezervní banky Richmond. To je druhá nejvyšší hodnota v záznamu, a to díky zvýšení přepravy, zaměstnanost a příkazy. Zatímco index nominální mzdy zůstal v kladných 23, dostupné dovednosti index klesla na -17 v únoru, od -10 v lednu. Pokles indikuje, že je obtížné nalézt zaměstnance s vhodnými dovednostmi. Naopak, průmyslová výroba a maloobchodní údaje o prodeji z Japonska byl hluboko pod očekáváním.

Včera, Ministerstvo Hospodářství, Obchodu a Průmyslu (ROZPUŠTĚNÍ) uvádí 6,6% m-o-m pokles předběžná průmyslová produkce v lednu, z 2,9% růst zaznamenaný v předchozím měsíci. Analytici očekávali 4,1% pokles v průmyslové výrobě. Na y-o-y základ, průmyslová výroba vzrostla o 2,7% oproti 5,3% v očekávali analytici, a dolů ze 4,4% růst zaznamenaný v předchozím měsíci.

Ministerstvo Hospodářství, Obchodu a Průmyslu zaznamenaly i maloobchodní tržby růst ve výši 1,6% y-o-y v lednu. Pro srovnání s maloobchodní růst tržeb o 3,6% v prosinci. Čísla uvádí MEIT také minul odhady ekonomů o 2,3%.

Technicky vzato, William Vix-Fix ukazatel klesl z nedávného vrcholu. To znamená, že pár USDJPY pokles skončil. Rostoucí klouzavý průměr oscilátoru je také potvrzení uptrend. Proto můžeme očekávat, že uptrend začít na týden dopředu.

Získat z trendu, můžeme vytvořit dlouhé pozice na USDJPY poblíž 106.50, s příkazem stop loss níže 105.60. Pokud měnového páru stoupá, jak se očekávalo, pak budeme ředit naše dlouhá pozice v blízkosti 109.50.

Navíc, využít analýzu, můžeme také investovat v call opce. Zatímco investice, by jsme si vybrat datum kolem 5. Března po uplynutí doby platnosti smlouvy. Investice by být provedena pouze v případě, že měna se obchoduje poblíž 106.50 v Forex trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: