V NFP se Rozhodnout Obezřetnostní Osud

 
Prudential má více než čtyřicet osm tisíc zaměstnanců po celém světě a je aktivní ve více než čtyřiceti zemích. Tyto operace na čtyřech kontinentech a více než jeden bilionů aktiv pod správou je (NYSE:PRU), jeden z největších světových finančních institucí.

Od ledna 2012 se cena akcií společnosti ztrojnásobil a mnozí se ptají, jestli jejich další krok bude býčí nebo medvědí? Soudě podle nedávné cenové akce a při pohledu na cestách od 1750 oblasti současných 1330, řekla bych, že celý pohyb dolních bude korekční, a měli bychom vidět alespoň nějaké konsolidaci.

Nicméně, pokud se konsolidace dělá, spike vyšší by měla být součástí hlavy a ramena vzor, který by měl nakonec zlomit výstřih na druhou stranu. Je obtížné předpovědět, ale alespoň graf nám něco říká: Prudential je moc líbilo, prostředí nízkých úrokových sazeb.

Od Bank of England (BOE) začal "Aktiv, Nákup Zařízení," před mnoha lety (a stále běží), společnosti, jako je Prudential usilovala v takovém prostředí. Mělo by být zde uvedeno, že Bank of England není aktivní banky, když přijde na globální ekonomické prostředí, ve smyslu, že je to vždy v návaznosti na kroky ze strany Federálního Rezervního systému Spojených Států. To bylo docela běžné, jako pohyby provedené největší centrální banky na světě jsou ukazatele pro pohyby, které ostatní centrální banky by měly následovat.

S ohledem na výše uvedené, je velmi obtížné, aby se domnívají, že BOE zvýší sazby dříve, než Fed zvýší nich, a to přesune zaměření na druhé straně Atlantiku pro nás najít stopy o tom, co Obezřetnostní číslo se bude dělat.

Poslední zasedání FOMC konané jeden a půl týdny ukázal, nic, ale zmatek, jak na tiskové konferenci ve čtvrtek bylo dost holubičí. O jeden den později, dva členové Fedu hovořil v jestřábí tóny, a pak další týden později, Předsedkyně sama mluvila v jestřábí tón!

Jinými slovy, nikdo nemůže odhadnout, co se bude dít, a to nás přivádí k NFP (Non-Farm Payrolls) zpráva, která bude zveřejněna tento pátek. Pokud NFP překoná všechny očekávání, je pravděpodobné, že Fed bude zvyšovat sazby v letošním roce, a to by prospěch opce pro Prudential.

Na druhou stranu, pokud NFP je zklamáním, pak šance jsou nižší krok bude vidět Obezřetnostní cena akcií tvorba nápravných pohybovat, a spike by ohrozit hodnotu společnosti.

Proto, možnosti volání na zklamání NFP číslo a put opce na lepší než očekávané vydání je strategie pro Obezřetnostní, jak s koncem října datum vypršení platnosti.

Nejnovější články: