Boeing Signály Sestupný trend na Přetížené Ocenění

 
Akcie Boeing (NYSE: BA) zaznamenal nový 12-měsíční maximum $278.63 minulý týden, v návaznosti na oznámení od Evropské letecké nákladní společnosti Cargoluxem, že zvažuje přidání více Boeing 747 nákladní lodě do své flotily v nadcházejícím roce. Boeing je také očekává, že oznámí zvýšení dividendy příští měsíc. Dále měla společnost zaznamenali nárůst objednávek v posledních několika měsících. Nicméně, jak je vysvětleno níže, finanční ukazatele naznačují, že akcie je nadhodnocená na současných úrovních, a korekce lze očekávat brzy.

Jak již bylo zmíněno v předchozím odstavci, Cargoluxem má v úmyslu zvýšit počet nákladních flotil a Boeing by být hlavním příjemcem. V současné době, Cargoluxem mouchy 23 747 jumbo jets, včetně 14 747-800s a devět 747-400s. Boeing vyrábí jak osobní a nákladní variant 747 na jeho Evrett zařízení. V loňském roce, Boeing zmínil, že to může pozastavit výrobu 747 vzhledem k poklesu poptávky. Nicméně stálý příliv objednávek udržuje výrobní 747 nepřetržitý. Jako datum, Boeing má zakázky za pět 747 letadel.

Během posledních Dubaj Airshow, Boeing obdržela závazky od zákazníků za $75 miliard dolarů za jeden uličce letadla, včetně 27 miliard dolarů, aby od Flydubai.

Společnost vykázala mimořádné výsledky Q3 a ukončila čtvrtletí s $10 miliard v hotovosti. Boeing zvýšil dividendu na pět po sobě jdoucích let. Tak, Wells Fargo letecký analytik Sam Pearlstein očekává, Chicago-založené společnosti na zvýšení dividendy alespoň o 10% do 15% do příštího zasedání rady, které je naplánováno na 11. prosince. Pokud dividenda je zvýšen, jak se očekávalo, pak výnos by být o 2,4%, ve srovnání s 1,9% z S&P. v Současné době, Boeing platí $5.68 na akcii jako roční dividenda, což představuje výnos 2,1%. Pearlstein se také očekává, že výplatní poměr dosáhnout mezi 49% a 52%. Investoři také netrpělivě čekají na oznámení programu zpětného odkupu akcií. Všechny tyto faktory vyvolala rally na skladě.

Populace je v současné době obchodování na PE poměr 24.8, přičemž historický průměr je 18.3. Přední PE poměr je 24.4, zatímco S&P je 21.1. Stejně tak cena na prodej je poměr 1.8, oproti historickému průměru 1. Tak zásadně, že akcie je nadhodnocená a lze očekávat korekci začít brzy.

Technicky, prudký růst cen v posledních několika obchodních seancí žádá korekce v populaci, která čelí odporu na 277. Slabost v populaci potvrzuje i indikátor RSI, který začal dělat nižších maxim. Můžeme tedy očekávat, že sestupný trend začít brzy.

Přejeme si, aby prospěch z klesající trend investování do opce, které nabízí binární broker uvedeny zde. Nicméně, pokračovat dále, skladem by mělo být obchodování v blízkosti $277 v NYSE, a smlouvy platné na dobu jednoho týdne by měl být k dispozici.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: