Kanada & USA Na Pokraji Dokončení NAFTA Jednat

 

Kanadský Dolar byl tlačen zpět na americký dolar v pátek, protože trh byl skeptický o možném usnesení NAFTA otázka před Bílý Dům uložila nedělní termín. Analytici také varoval další potenciální ztráty pro Kanadského dolaru v nadcházejících týdnech. Bílý Dům měl nastavit "umělé" lhůty, která skončila včera pro vyjednavače, aby se dohodly na podmínkách budoucí obchodní vztahy mezi USA a Kanadou.

 

Kanada a USA jsou blízko k dosažení NAFTA jednat

Termín přišel, protože američtí představitelé dávají přednost dvoustranné dohody podepsané s Mexikem být ratifikována před Andres Manuel Lopez Obrador složí přísahu jako nový Prezident Mexika na začátku prosince. Podle práva USA, tam by měla být mezera 60-dní zkontrolovat a podepsat obchodní účty. Americká administrativa se obává, že Obrador by mohl odmítnout některá ustanovení ve smlouvě a odmítají podepsat novou dohodu.

Obrador našel chybu s jeho předchůdce za to, že velkorysý během jednání a slíbil, že zaujmout tvrdší postoj k Trump. Klesající do inkoustu dohodu, hrozí riziko brát v dialogu zpět na začátek, zatímco lisování ponižující porážku USA.

Bílý Dům plánuje aktualizovat Mexiko bilaterální dohodu tak, že všechny vzájemně dohodnuty podrobnosti týkající se Kanady řešení jsou zahrnuty, a trilaterální dohoda je kompletní.

V komentáři na USA-Kanada rozhovory, Karen Reichgott, ekonom Goldman Sachs, řekl: "Pokud USA a Kanady mluví nepodaří uzavřít do konce září, změny ještě mohou být provedeny k návrhu textu—i když původně pouze dvoustrannou dohodu—až do podpisu alespoň 60 dní později. Proto, trilaterální dohody, může být stále podepsán 30. listopadu, když USA a Kanada jsou schopny dosáhnout jednat v nadcházejících týdnech."

Jednání trvalo zadní sedadla, minulý čtvrtek, když Trump dal studený odpověď, aby Premiér Justin Trudeau je snaha získat jeden-na-jeden mluvit na summitu organizace Spojených Národů.

Trump řekl: "řekl jsem mu, 'na to zapomeň.' Jsme velmi nespokojeni s jednáním a vyjednávací styl Kanady. Nemáme rádi své zástupce velmi mnoho."

Mark McCormick, North American vedoucí FX strategie v Torontu-se sídlem TD Securities a TD Securities tým také poukázal na to, že obchodní deficit a převládající atmosféru pro zahraniční investice prokázání průběhu globální toky kapitálu je nakloněné vůči Kanadskému Dolaru.

Analytici také poukázal na to, že NÁS daňové revize je přesměrování příliv cizí měny od Kanady, zatímco národ je neukojitelná chuť k jídlu pro investování v zahraničí také posune saldo devizových toků vůči Kanadskému dolaru.

Během posledních dvou dnů, nicméně, věci se daly do pohybu vpřed podle nejnovější zprávy agentury Reuters, který ukazuje na amerických a Kanadských vyjednavači mohli dokončit NAFTA jednat, jakmile se v pondělí v jejich úsilí, aby se zabránilo problémy, které by mohly dát 500 miliard dolarů v roční obchodní riziko.

K vyřešení zbývajících otázek, Kanady Ministra Zahraničních věcí, Chrystia Freelandová, se vrátil do Ottawy a zároveň odložit její roční projevu na valném Shromáždění OSN.

Obě strany i nadále, aby se zapojily v telefonické diskusi, a podle nejmenovaného Kanadské vládní zdroj, "vyjednávací tón je optimistický a energický."

Peter Navarro, Trump je obchodní a výrobní poradce, uvedla Fox News: "Většina velkých problémů jsou řešeny s Kanadou," a to by mohlo dopadat být "skvělý obchod pro všechny tři země."

Jako výsledek, v podstatě, Kanadský dolar může proměnit z medvědího na býčí v průběhu dne.

Technicky, dolar hit rezistence na 1.3050 úrovně, a další podpory existuje pouze na 1.2920. Tok Peněz indikátor má čtení pod 50, a můžeme proto očekávat, že medvědí zvrat v páru USDCAD.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: