Harley Pokračovat Vzestupný trend na Silné Růstové Vyhlídky

 
Akcie kultovní výrobce motocyklů Harley-Davidson (NYSE:HOG) poklesly o 4%, nebo $1.84 uzavřel na $44.50 na minulý čtvrtek. Po nárazu 12-měsíční minimum ve výši $36.36 v posledním lednovém týdnu, cena akcií se zotavil 40% obchodu na $50 úrovní, na začátku tohoto měsíce. Vzhledem k tomu, že výsledky za první čtvrtletí jsou naplánovány být oznámen na duben 19, binární možnosti obchodník by měl použít koleno blbec reakce cen akcií na nákup vhodného opce smlouva, protože z následujících důvodů.

Pokles ceny akcií může být přičítáno dvou důvodů. Za prvé, snížení maloobchodních tržeb odhad o ITG výzkumný analytik přispěla k poklesu. John Tomlinson, analytik, uvedl minulý týden, že v prvním čtvrtletí tržby Harley mohla spadnout až o 7% na 32,995 motocykly. O den později, Longbow research analytik, David Macgregor oznámil, že Polaris Industries, která vlastní Indické značky, by si mohli vzít plátek Harley podíl na trhu. Zejména, analytici uvedli, že Scout model Polaris, postavil proti Harley je Lehký Křižník lineup, je opravdu dobře. Vzájemně se doplňují názory si vybralo daň na ceny akcií, které klesly od $51.66 na $44.68 ve čtyřech obchodních seancí.

Názor analytiků může být pravda, vzhledem k tomu, že Harley již snížila 2016 růst tržeb pokyny rozmezí mezi 1% a 3%, od října vedení o 3% až 5% nárůst zásilek. Nicméně, je třeba poznamenat, že takové události se stalo během třetího čtvrtletí fiskálního roku 2015 stejně. Harley, v té době, ztratil blízko 3,9% podíl na trhu. Nicméně, to se podařilo zvrátit trend rychle. Na konci fiskálního roku 2015, podíl na trhu Harley Davidson byl 51,4% – beze změny, z toho, co bylo v předchozím roce. Investice uskutečněné v R&D a marketingové pokračuje přinést pozitivní výsledky pro společnost. Odrážet názory, Matt Levatich, CEO společnosti, uvedl v lednu, že společnost se podařilo vrátit na scénu i s silný dolar nevýhodou, která stále existuje, i dnes.

Společnost je také zažívá obdivuhodný růst objemu prodeje v Indii. Harley předpokládá prodej 17,500 jednotek v roce 2019. Tak, v podstatě, pokles ceny akcií by měly být použity jako příležitost jít dlouho na pultu.
Technicky, prudký pokles obecně vede k podobné odrazí zpět za týden nebo dva. Navíc, technické mezera, jak je znázorněno v grafu, je zatím obsazena růstový trend, který začal po dotyku 12-měsíční minimum.

Tedy, při dlouhé pozici by bylo moudré rozhodnutí. Tak, nákup one touch opce smlouva by se minimalizovalo riziko v obchodu. Kromě toho, realizační cena $50 nebo nižší, a datum vypršení platnosti v blízkosti 15. Května by měl být vybrán, aby se zvýšila pravděpodobnost úspěchu v obchodu.

Nejnovější články: