Slabé Údaje o Zaměstnanosti Otočí Proti Aussie Dollar

 

Včera, Australský statistický Úřad oznámil 0,6% nárůst Mezd Index Cen v červnu čtvrtletí, z dřívějších čtvrtletí na sezónně očištěné bázi. Skutečný nárůst splněna očekávání analytiků a překonal předchozí čtvrtletí o 0,5% tempo růstu. Nicméně, špatné zaměstnání, změna údajů a poklesu cen komodit se očekává, aby podporovaly aktuální rally v Aussie.

 

Austrálie změna zaměstnanosti

Dnes Australský statistický Úřad (ABS) zveřejnila nejnovější míra nezaměstnanosti a zaměstnanosti změna čísla za červenec. Sezónně očištěná míra nezaměstnanosti byla 5,3% – o stupeň lepší, než analytici očekávání 5,4%. Nicméně, měsíc po měsíci zaměstnání změnit údaje minul očekáváním ekonomů +15,000 práci přírůstky. Ve skutečnosti, Australská ekonomika ztratila 4000 pracovních míst v červenci, a účast na trhu práce snížil na 65.5%.

Ztráty pracovních míst se odráží na trhu s dluhopisy, se zvýšení ceny dlouhodobých dluhopisů. Výnos frekvence, která je nepřímo úměrná ceny dluhopisů, klesly o 1 bazický bod na 2.563% pro 10-letého dluhopisu. Výnos na 30-rok všimněte si také poklesly o 1 bazický bod na 3,06%.

 

Železná ruda pokles cen

Ceny železné rudy klesly o 4% na Čínském trhu s futures, aby kolem 68 dolarů za tunu pro 62% Fe. třídy. Kromě toho, Australská vláda uvedla, že očekává, že ceny železné rudy v průměru $51.50 za tunu v tomto roce, až o 20% od roku 2017, a to především v důsledku zvýšení globální nabídky a pokles poptávky z hlavních Čínských dovozců. To je výsledek země je přísné kontroly znečištění pravidla, což má za následek odstavení výrobny zastaralé technologie.

 

AMERICKÉ maloobchodní tržby

Ministerstvo Obchodu uvedlo, že maloobchodní tržby vzrostly o 0,5% v červenci, což je o hodně vyšší než ekonom očekávání o 0,1% nárůst. Ve zprávě se také uvádí, že v červnu maloobchodní tržby růst o 0,5% byl revidován směrem dolů na 0,2%. Robustní prodeje motorových vozidel a jejich částí přispěl silný růst maloobchodních tržeb. Kromě prodeje vozidel, maloobchodní tržby vzrostly o 0,6% v červenci, a to až od 0,2% nárůst v předchozím měsíci. Bez auto prodejní čísla, analytici očekávali růst maloobchodních tržeb o 0,3%.

 

Zásob ropy

Konečně, ceny ropy klesly o více než 3% na $65.01 za barel, poté, co USA surové zásoby se zvýšily nečekaně minulý týden. Zatímco trh očekával surové snížit o 2,6 milionu barelů, zásoby vzrostly o 6,8 milionu barelů. Informace zveřejnila Energetická Informační Administrace.

Americký dolar má tedy inverzní vztah s cenou ropy, a silný dat maloobchodní tržby se očekává, že držet je optimistický. Proto je zásadní obchodníci jsou v paměti k podpoře pokles AUDUSD pár.

Technicky vzato, akciový prolomil klesající trojúhelník vzor (jak je znázorněno v grafu výše). Další hlavní podpora existuje pouze na 0.7140. Tak, pokračování aktuální sestupný trend lze očekávat.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: