Nexo Partnery S Mastercard Spuštění Crypto Debetní Karty

 

Kryptoměna trhu začala odrazila ode dna, tento týden poté, co Bitcoin (BTC) zlomil výše 10 000 dolarů úroveň znovu. Bitcoin (BTC), v době psaní tohoto článku, získal 1,5% do obchodu na $11,669. Jedním z hlavních důvodů pro silný růst cen Bitcoin je nárůst globální nejistoty vzhledem k US-Čína obchodní války. V odvetě na Prezidenta Trump oznámení o uložení 10% dovozní clo na Čínské zboží v hodnotě 300 miliard dolarů, Lidé Republiky nařídil jeho státní podniky, aby upustily od importu agro komodit z USA. Investoři jsou běh pro kryt a Bitcoin se ukazuje být bezpečné útočiště aktiv.

Max Keiser, RT program, moderátor a bývalý Wall Street obchodníka, se domnívá, že Bitcoin může zasáhnout $15,000 tento týden na erozi důvěry v centrální banky a fiat peníze.

Další altcoins, které shromáždili během posledních 24 hodin patří Tron (TRX-$0.02223, 0.8%), Leo (LEO-$1.33, 1.5%) a Kosmos (ATOM-$3.74, 2.6%), (LTC-$95.42, 0.6%), EOS (EOS-$4.41, 1.6%), Monero (XMR-$91.34, 0.9%), Huobi (HT-$4.89, 5.8%), Dash (DASH-$108.19, o 0,2%) a OKB (OKB-$3.28, 2.6%). Některé z hlavních altcoins, které se obchodují v červených jsou Ethereum (ETH-$228.35, -0.1%), Ripple (XRP-0.3177, -1.3%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$342.56 -1.0%), Cardano (ADA-$0.0555, -1.9%) a Stellar (XLM-$0.0809, -1.7%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Andorra telecom spojuje s Alastrie realizovat blockchain sítě

Andorra Telecom má podepsali dohodu o spolupráci s Alastrie, nezisková organizace zaměřená na digitální ekonomiku ve Španělsku, začlenit blockchain technologie na jeho zpracování platformy. Alastrie konsorcium se skládá z více než 800 neziskových sdružení, která představila Španělsko je první domácí multi-sektor blockchain sítě ve snaze postoupit digitální ekonomiky přes blockchain.

Alastrie usnadní Andorra Telecom k zavedení své blockchain sítě s vlastní uzel. Pokud jde o dohody, Jordi Nadal, generální ředitel Andorra Telecom, řekl: "dohoda s Alastrie nám umožňuje posílit technologický pilíř a umožňuje vývoj různých technologií, všechny z nich reference."

V rámci partnerství, obě strany mají v úmyslu nasadit Alastrie podnikání program s názvem Link2Chain, která rovněž zahrnuje účast na business accelerator a NIU inkubátoru. Zejména, NIU inkubátor byl zřízen Andorra Telecom loni v listopadu se záměrem podpořit podnikání ve vyspělých technologiích.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Nexo a MasterCard spolupracují na nabídku kryptoměna kreditní karty

Nexo, firma nabízí rychlé půjčky na cryptocurrencies, spolupracuje s MasterCard, populární poskytovatel kreditních karet, zavést kryptoměna kreditní karty. Nexo tvrdí, že Nexo Karta bude vůbec první crypto karty, která umožňuje trávit hodnota kryptoměna, aniž by ve skutečnosti ztráty podniků. Zejména, nejsou tam žádné měsíční a roční poplatky. I devizové poplatky nejsou vybírány.

Nexo vypracován na funkční pojetí kartu následovně: "Při použití Nexo Karty k nákupu zboží a služeb, ve skutečnosti platit pomocí Nexo flexibilní otevřený revolvingový úvěr, který je zálohován s crypto podniků, a tak není na prodej jakékoliv z nich, který je dává vám svobodu strávit dnes a prodat své podíly, kdykoli budete chtít v budoucnu splácet úvěr."

Nexo také nabízí plně automatický Instantní Crypto Úvěrové Linky služba, která umožňuje šifrovací majitelé k získání úvěru vůči koši cryptocurrencies, jako je Ether (ETH), Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), atd. Firma také umožňuje uživatelům, aby úroky na fiat měn jako je americký dolar, Britská libra, euro a stablecoins.

 

Walmart platí pro patent zavést kryptoměna podobné Váhy

US maloobchodní gigant Walmart udělal patent podání, které odráží záměr zavést kryptoměna zavěšen na americký dolar, podobné Váhy stabilní mince plánuje Facebook. Patentový dokument 20190236564, s názvem "Systém a Metoda pro Digitální Měny prostřednictvím Blockchain," byl propuštěn US Patent and Trademark Office (USPTO).

Patentový dokument popisuje metodu pro: "Vytváří jeden digitální měny jednotky vázání jeden digitální měnové jednotky na normální měně; ukládání informací do jednoho digitálního měnovou jednotku do bloku blockchain; nákup nebo placení jeden digitální měny jednotky."

Walmart uvedl, že kryptoměna podnik má v úmyslu nabídnout nulový nebo nízký poplatek možnost pro uživatele chránit své bohatství. Společnost má také poukázal na to, že kryptoměna může být snadno vyměnit za fiat měnu v předem stanovených prodejců nebo obchodních partnerů. Důležitější je, že v dokumentu se uvádí, že účet, který drží majetku zákazníka může také nabídnout zájem.

Kryptoměna je také určena k být vyvinuty pro výdaje v místech mimo Walmart. Jako crypto se opírá o americký dolar, vklady a výběry jsou relativně přímočaré. Dokument také předpokládá možnost fixace crypto do jiných cryptocurrencies, místo fiat měny, v případě potřeby.

Walmart je přesvědčen, že zavedení kryptoměna jak bylo uvedeno výše, by mohl nabídnout domácnosti s nízkými příjmy, které si nemohou dovolit bankovní zařízení, s "alternativní způsob, jak zvládnout bohatství na instituci, která může dodávat většinu jejich den-to-denní finanční a produkt potřebuje."

Walmart je přesvědčen, že kryptoměna, odkazoval se na jako "blockchain-chráněné digitální měny," mohl dále dát banky v nepořádku tím, že eliminuje potřebu pro debetní a kreditní karty. Dokument předpokládá použití kryptoměna takto:

"Digitální měny může působit jako pre-schválené biometrické [...] credit. Člověk je "kreditní karty" na jejich vlastní digitální hodnotu banky."

 

Cathay Pacific zavádí blockchain platforma admin ULDs

Hong Kong je top-hodnocené letecká společnost Cathay Pacific zahájila svůj první blockchain podnik spravovat jednotkové nákladové zařízení (ULDs). Poslední podnik má za cíl odstranit blockchain aplikace, která umožňuje, aby okamžitě spravovat ULDs přes smartphone.

Zejména, Cathay je zakládajícím členem prime globální letecké aliance Oneworld. Zpočátku, projekt se zaměřuje na transakce v Hong Kongu a důležitých místech v USA. Brzy, společnost předpokládá zavedení technologie napříč celou síť Cathay Pacific.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: