Euro Signály Uptrend na Známky Hospodářského Oživení v EU

 
Euro byl tlačen nižší proti jeho soupeři, když Mario Draghi, Prezident ECB, oznámila rozšíření programu kvantitativního uvolňování v prosinci 2016. Jednou z měn, které okamžitě posílil po oznámení byl Švýcarský Frank. Euro dále klesly, když NÁS Fedu Janet Yellen vydal 25 bazických bodů zvýšení úrokových sazeb. FOMC prohlášení nastiňující možnost tří zvyšování sazeb v roce 2017 také jako palivo výprodej Eura dolaru. Nakonec, pár EURCHF hit minimum o 1.0680 v posledním týdnu prosince 2016. Domníváme se však, že doba je zralá na rally v páru EURCHF z důvodů uvedených níže.

Na trhu tloukl Euro pro rozšíření programu QE. Nicméně, je třeba poznamenat, že kvantová nákupu, byl snížen na 60 miliard Euro za měsíc, od dubna dále. ECB je v současné době nákupu 80 miliard za dluhopisy za měsíc. Toto snížení ve velikosti nákupu označuje ECB optimismus ohledně hospodářského oživení v Evropě.

Existují také firmy náznaky oživení ve výrobním sektoru. EU automobilky oznámila rekordní prodeje v prosinci a skončil třetí po sobě jdoucí rok růst tržeb nad odhady analytiků. Tolik jako 14,6 milionu nových vozidel, a to až o 6,8% y-o-y a double Wall Street odhady, byly registrovány v roce 2016. ECB je toho názoru, že EU ekonomika se zotavuje mírným tempem a inflace by se podstatně zvýší v příštích měsících.

Ve Švýcarsku, Švýcarské Národní Banky i nadále, aby se co možná opatření může, včetně zavedení záporných úrokových sazeb a intervencí na trhu, oslabí Švýcarský Frank. SNB vidí Švýcarský Frank jako značně nadhodnocené, a věří, že to by mohlo ohrozit konkurenceschopnost Švýcarského průmyslu. Takže, SNB je aktivně zapojen v soustružení své měny méně atraktivní pro investory. Tak zásadně, můžeme očekávat, že pár EURCHF se obrátit optimistický v krátkodobém horizontu.

Na EURCHF graf ukazuje silnou podporu na 1.0700. Stochastický oscilátor se již objevily z medvědí zóně. Můžeme tedy předpokládat, že rostoucí trend na páru EURCHF.

Forex obchodník by měl nejlépe jít long na EURCHF dvojice blízkosti 1.0700. Příkaz stop loss může být umístěn 100 pipů níže vstupní ceny. Dlouhé pozice může být uzavřena za účelem zisku na 1.0820.

Nákup call opce by umožnit obchodníkovi, aby zisk z pravděpodobného trendu na páru EURCHF. Vysoké nebo vyšší smlouvy, která je ekvivalentem opce, lze zakoupit pouze v případě, že obchoduje níže 1.0730. S cílem zvýšit pravděpodobnost úspěchu v navrhl, obchod, čas vypršení platnosti jednoho týdne by mělo být povoleno na zakázku.

Nejnovější články: