Ukrajina Blokovat Crypto Peněženky Použít pro Nelegální Majetek

 

Šíření koronaviru po celém světě donutila investory a spekulanty na běh pro kryt a cryptocurrencies, kromě tradiční bezpečné útočiště aktiva, se ukazuje být jednou z možností, jak chránit bohatství. Bitcoin (BTC) získala 5,1% v posledních 24 hodinách do obchodu na $9,100. Tržní kapitalizace Bitcoinu se zvýšil na 165 miliard dolarů, zatímco jeho dominance se mírně zvýšila 66,4%. Ether (ETH) získal 2.8%, aby uzavřel na $172.48. XRP shromáždil 2% do obchodu na $0.2329. Další významné altcoins, který ztratil za posledních 24 hodin patří Tron (TRX-$0.01727, 2.6%), Stellar (XLM-$0.0602, 2.6%), IOTA (IOTA-$0.2523, 2.1%), Cardano (ADA-$0.0479, 7.4%), EOS (EOS-$4.04, 8.6%), Huobi (HT-$3.22, 1.8%), Monero (XMR-$66.01, 3.1%), Cosmos (ATOM, $4.54, 1.6%), Ethereum Classic (ETC-$10.63, 10.5%), Binance Mince (BNB-$17.77, 1.3%), Litecoin (LTC-$60.44, 7.2%), Drátěný (LINK-$2.62, 0.8%), OKB (OKB-$3.03, 4.7%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$368.23, 3.5%) a Tezos (XTZ-1.51, což je o 0,2%). Na altcoins, které ztratily zemi v posledních 24 hodinách jsou Dash (DASH-$113.80, -2,2%) a LEO (LEO-$0.8947, -0.6%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Ukrajina orgány nyní schopen blokovat crypto peněženky a konfiskaci nelegálního majetku

Oznámení vydané Ukrajiny Ministerstvo Financí uvádí, že orgány v zemi bude schopen "blok crypto peněženky" pro zabavení nezákonně získaného majetku. Oksana Markarova, Ukrajina Ministr Financí uvedl, že Státní Finanční kontroly Ukrajiny (SFMS) je pověřen úkolem vysledování původu majetku na crypto peněženky občanů.

SFMS bude nejen zjistit původ crypto ale také zjistit, jak byly prostředky vynaloženy. Zejména, SFMS bude používat analytický nástroj, který umožní vyšetřovatelé identifikovat původ crypto aktiv a také způsobem, jakým byly použity. Dle Markarova, nástroj byl úspěšně použit v několika případech. Ministr připustil, že neexistuje žádný způsob, jak zabránit kryptoměna transakcí, ale poukázal na to, že blokování peněženky lze provést pomocí soukromého klíče.

"To je nemožné zastavit operace, ale je možné blokovat crypto peněženky a odstranit nelegálně získané crypto aktiv. To může být provedeno tím, že získá přístup k šifrování soukromého klíče jako výsledek komplexních vyšetřování."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Lancashire Cricket Club nabídnout vstupenky k prodeji na blockchain-poháněl aplikace TIXnGO

Ve velké BRITÁNII populární Lancashire Cricket Club začne nabízet vstupenky na místní a mezinárodní zápasy hrál na Emirates Old Trafford v roce 2020 přes blockchain-poháněl platforma.

Klub prozradil, že by využít blockchain-based mobile app vstupenek jménem TIXnGO. Aplikace byla vytvořena s vstupy od kriketového klubu a jeho prodej vstupenek poskytovatele SecuTis. Platforma byla úspěšně řešit v loňském roce.

Se zahájením výše uvedené platformy, klub si klade za cíl, aby se zabránilo falešné lístky a stopové prodej vstupenek mezi jejich příznivci. Jonathon Nuttall, Lancashire vedoucí prodeje jízdenek a digitální systémy, tvrdil, že klub je první v odvětví sportu nasadit blockchain pro zabezpečení mobilních vstupenek transakcí. Nuttall dále vysvětlil, že je třeba pro přijetí blockchain technologie:

"Během sezóny 2019, více než 80% vstupenky zakoupit na Emirates Old Trafford byly provedeny on-line, ve srovnání s méně než 50% v roce 2018, takže je to životně důležité, že jsme i nadále zlepšovat digitální tikající technologií, aby bylo zajištěno, že budeme dělat věci tak jednoduché, a tak příjemný, jak je to možné pro ty, příznivci rezervaci s námi."

Travala nyní akceptuje krypto je jako platební

Travala, on-line platformu usnadňující rezervace hotelového pokoje po celém světě, začala přijímat kryptoměna NEM (XEM) jako způsob platby, kromě 20 více cryptocurrencies, včetně Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Tron (TRX), stablecoin Tether (USDT) a soukromí-střed token Monero (XMR). Iniciativa má přijít brzy po nástupišti začala přijímat USDT jako platba na zhruba 2 miliony připojené vlastnosti.

V listopadu roku 2019, Travala napuštěné partnerství jednat s Booking.com, dláždit cestu pro rezervaci 90,000 turistických míst pomocí kryptoměn. Travala generální ŘEDITEL Matt Luczynski vysvětlil výhody partnerství: "Toto partnerství umožňuje našim uživatelům přístup k Booking.com s ubytování výpisy, stejně jako záznamy z několika dalších předních cestovních dodavatele, který je fantastický případ použití pro naše vlastní AVA token a další obrovský krok směrem k masové kryptoměna přijetí."

Různé

PlanetWatch připojí ruce s Algorand na měření kvality vzduchu

Ukazuje na nedostatečné údaje o počasí, kompilace, PlanetWatch vstoupila do partnerství s blockchain výzkum zaměřený subjekt Algorand na měření kvality vzduchu. Tato iniciativa je první na světě distribuovány ledger platformy pro poskytování údajů o kvalitě ovzduší v reálném čase.

Kati Callaghan Algorand ukázal, že tato platforma je již funkční v mnoha městech v Itálii. Callaghan řekl, "To je v současné době působí v několika italských městech (pevná zařízení a mobilních ty na trolejbusy a autobusy), plus dlouhodobý test instalace v Arktidě."

Dle PlanetWatch, převažující vzduchu monitorovací systémy nesplňují současné požadavky. Masivní vláda-couval monitorovací zařízení jsou instalovány ve městech a dopravních center. Kromě toho, data jsou obvykle zveřejněny na konci dne. Nicméně, špatná kvalita ovzduší způsobuje vážné zdravotní problémy jako je astma a neuro poruchy, hlavně pro děti.

Cílem spolupráce je "globální síť z čidla kvality ovzduší a ekologicky uvědomělí lidé." Senzory mohou být rozmístěny v domech nebo dokonce provádět individuálně, což umožňuje data mají být k dispozici on-line okamžitě.

PlanetWatch zakladatel Claudio Parrinello, bývalý výzkumný vědec, zdůraznil, že "senzory byly důkladně testovány a data jsou veřejně k dispozici."

Senzory příjem dat s využitím Boston-se sídlem Algorand je blockchain, "vytvoření první globální, otevřené, neměnné $225 historické kvality ovzduší úložiště."

Ověřené informace pak budou odeslány na blockchain. Informace mohou být přístupné bez jakéhokoliv omezení. Senzor majitelé budou odměněni PLANETY žetony na oplátku pro sběr dat služby.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: