Amex Outlook Pozitivní i Přes Klesající Krátký na Q4 2016

 
Minulý týden, vydavatele kreditní karty American Express Company (burzovní index NYSE: AXP) uvádí 4% y-o-y pokles ve fiskálním roce 2016 čtvrté čtvrtletí tržby, ve srovnání s podobným čtvrtletí loňského roku. Nicméně, v pondělí, akcie uzavřely na $75.95, což je jen $2.05 od 12-měsíční maximum $78. Hlavním důvodem pro bullishness v ceně akcií je optimistický, že fiskální 2017 zisk outlook vydané řízení. Stále jsme přesvědčeni, že rally nebude prodlužovat a oprava by se brzy z důvodů uvedených níže.

New York-založené finanční instituce uvedla, že ve čtvrtém čtvrtletí tržby ve výši $8.022 miliarda, dole od $8.391 miliardy ve stejném období loňského roku. Pro 4Q16, Amex zaznamenal zisk ve výši 825 milionů nebo $0.88 na akcii, ve srovnání s $899 milionů nebo $0.89 na akcii v 4Q15. Bez restrukturalizačních nákladů, upravený zisk byl $0.91 na akcii za čtvrtletí, které skončilo v prosinci 2016. Wall Street analytici očekávali zisk $0.98 na akcii na příjmy ve výši $7.95$.

Kenneth Chenault, generální ŘEDITEL a předseda American Express, uvedl, že Amex očekává, že fiskální 2017 zisk mezi $5.60 $a $ 5.80 na akcii. Vedení FY17 výhled je optimističtější než analytici Wall Street' zobrazit $5.61 na akcii. Že pomáhal cenu, aby zůstali v blízkosti každoroční vysoké úrovni. Nicméně, tam jsou některé obavy, o nichž věříme, že by mohl vyvolat krátkodobou korekci.

Ve čtvrtletí, které skončilo v prosinci, upravené celkem rezervy na ztráty zvýšil na 625 milionů dolarů, z $523 milionů eur ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku.

Y-o-y pokles v ročních příjmů, jasně ukazuje, že společnost i nadále trpí ztrátou jeho 16-rok exkluzivní vztah s Costco Wholesale Corp. kromě intenzivní konkurence, společnost je také čelí protivětru z poklesu firemní cestovní rozpočty. Silný americký dolar se očekává, že mají negativní dopad na horním řádku společnosti v aktuálním čtvrtletí. Tedy, na základě výše uvedených argumentů se domníváme, že cena akcií bude klesat na týden dopředu.

Akcie začal klesat poté, co čelí těžký odpor v 76.70. Pokles dynamiky se odráží také sestupným stochastický oscilátor. Takže, můžeme očekávat prodej pokračovat, dokud se populace dosáhne další menší podporu na 74.40.

Získat pravděpodobné pokles, binární obchodník může podívat na možnosti investování v nízké nebo nižší smlouvy. Obchodník by měl zvážit nákup put opce nebo její ekvivalent smlouvu pouze tehdy, když akcie Amex obchody poblíž 76 dolarů do akciového trhu. Nízké nebo nižší smlouvy měly být platné po dobu jednoho týdne.

Nejnovější články: