Banky ve spojeném KRÁLOVSTVÍ Připojit Blockchain Proces Urychlit Nabídky Majetku

 

Kryptoměna trh se konsoliduje po obrovské zisky zaznamenané v posledních jeden týden. Zatímco Bitcoin (BTC) obchoduje se ziskem 25,7% ($5,210) na týden-po-týdnu, Ethereum získal 24.8% ($176.59) ve stejném období. Kontroverzní Bitcoin Hotovosti (BCH), nabízený jako původní Bitcoin tím, že jeho podporovatelé, získal 79.7% obchodu na $300.58. Podobně, Litecoin (LTC) získal 44.5% obchodu na $87.22. Další altcoins jsou také obchodování se zisky o více než 5% ve srovnání s předchozím týdnem. To zahrnuje Ripple (XRP-$0.3518, 12.6%), EOS (EOS-$5.41, 28.7%), Cardano (ADA-$0.0843, 16.4%), Stellar (XLM-$0.1293, 18.1%), TRON (TRX-$0.0297, 22.3%) a IOTA (MIOTA-$0.3484, 8%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Schválení převodu finančních prostředků mezi Myanmarem a Thajskem pomocí Blockchain

Guvernéři z Thajska a Myanmaru centrální banky schválila zpracování plateb služby zřízené blockchain společnost Everex. Služby, na základě Ethereum (ETH) blockchain, umožňuje převod finančních prostředků mezi Myanmarem a Thajskem. V partnerství se státní Krungthai Bank of Thajska a Shwe Bank of Myanmar, systém byl představen Everex ve Sdružení Národů Jihovýchodní Asie (ASEAN), guvernéři centrálních bank a ministři financí minulý týden.

V komentáři k podniku, Veerathai Santiprabhob, guvernér Thajsko je Centrální Banka, řekl: "Tento projekt je důležitým krokem vpřed pro více než 3 miliony pracovníků v Thajsku, kteří by mohli mít zatím používány nejsou zabezpečené kanály."

U Kyaw Kyaw Maung, guvernér central bank of Myanmar, vydala následující prohlášení týkající se iniciativy: "Obě země sdílejí společnou kulturu a tradice. Ty přinášejí zemí a lidí dohromady stejným způsobem, jako Krungthai a Shwe banka přeshraniční převod peněz převod služby. Transakce bude rychlejší a bezpečnější."

 

Země skupiny G20, aby setkat, pokud jde o Anti-Praní špinavých Peněz pokyny pro Cryptocurrencies

Země G20 se sejdou v Fukuoka, Japonsko. června, 8. a 9. diskutovat a dospět ke shodě na globální AML (Proti Praní špinavých Peněz) pravidla pro cryptocurrencies. Guvernéři centrálních bank a ministři financí se bude účastnit setkání, které se zaměří na vytvoření rámce boje proti financování terorismu a praní špinavých peněz prostřednictvím kryptoměny.

Navíc, v průběhu konference zúčastněných národů se předpokládá, že se dosáhne společného základu na nové předpisy. Hlavním cílem konference je definovat pravidla, která zajistí, anti-anonymita. Skupina je také cílem stanovit přísnější pravidla pro sledování crypto transakcí na mapě toku aktiv.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Vkontakte představil VK Mince, težitelná kryptoměna

Populární ruská sociální mediální platformu poskytovatele Vkontakte (VK), zavedla težitelná nativní kryptoměna jménem VK Mince. Tech firmy, však nevysvětlil, zda crypto je založen na blockchain technologie. Ještě, oznámení vybízí uživatele, aby "moje" mince prostřednictvím firmy služby, které mohou být přístupné prostřednictvím mobilní aplikace, která umožňuje uživatelům získat VK Mince tím, že hraje clicker hra. Vydělané crypto mohou být zaslány s ostatními pomocí aplikace, a souboj o místo na seznam výherců, na základě VK Mince podniků. Oba Android a iOS verze softwaru jsou k dispozici. Jako výchozí, hra nabízí 0.001 VK Mince, které mohou být použity na nákup booster balíček, který umožňuje rychlejší těžba.

Tisková zpráva o VK Platit, vnitřní platebních služeb VK, naznačuje, že v budoucnu VK Mince uživatelé budou moci vykoupit své mince pro různé produkty, a nabídl se slevou prostřednictvím partnerů firmy venku.

Podle VK Platit, jako minulý týden, 4 milionů uživatelů byly pomocí VK Mince hornické, s zhruba 890 milionů mincí těží nejbohatší uživatele. VK Mince uživatelé začali vyměňovat své mince pro fiat peníze, nebo některé další služby jako je vysílání reklamy online.

 

Dva špičkové britské banky, zaregistrujte se na soud v blockchain nemovitostí nákup

Barclays a Royal Bank of Scotland (RBS), dva horní britská bank, podepsaly se na test zjednodušit nákup nemovitostí pomocí blockchain po přehodnocení technologie je schopnost.

Test zahrnuje 40 účastníků používá proprietární software od Okamžiku Majetku Network (IPN), nedávno zavedená firma využití R3 konsorcia blockchain powered Corda platformy.

IPN se domnívá, že provádění blockchain v oblasti nemovitostí nákup a prodej podnikání by mohlo mít za následek roční úspory ve výši přibližně 160 miliard dolarů.

V komentáři k soudu, Dan Lososi, ředitel pro hypoteční inovace v RBS, řekl: "Jsme blízko konce humbuk cyklu a velké spotřebitele řešení pro distribuované účetní knihy technologie až do teď. Nemovitost je odvětví, které je zralé na to, kde je komplexní, složitý proces, pro zákazníky by mohla být levnější a transparentnější."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: