Kila Dolů na Nouzové snížení Sazby o 50bps tím, že BoE

 

Libra prudce klesly proti měny poté, co Bank of England snížila referenční úrokové sazby nečekaně, zatímco odhalení nový stimulační program pro malé podniky. Centrální banka se rozhodla snížit úrokové sazby, aby negovat negativní dopad koronavirus (COVID-19) ohnisko. Kromě toho, Guvernér Mark Carney uvedl, že Bank of England je připraven zahájit další opatření v boji proti ekonomické dopady koronavirus, epidemie. Od vysoce 1.2976, pár GBP/USD klesl na minimum 1.2828 v posledních 24 hodinách.

Referenční úroková sazba byla jednomyslně snížena o 50 bazických bodů na historické minimum 0,25% do Výboru pro Měnovou Politiku (MPC), v atypické setkání včera. S jedním hlasem, MPC také schválen nový Termín, který Režim Financování (TFSME) s extra stimul pro malé a střední Podniky (Malé a Střední Podniky), který je financován prostřednictvím centrální banky rezerv.

Centrální banka poukázal na to, že neexistuje jasnost o dopadu koronavirus ohnisko, ale předpokládá zpomalení hospodářské aktivity. Bank of England také vysvětlil, že je třeba snížit úrokové sazby: "i když velikost hospodářského šoku z Covid-19 je velmi nejistý, aktivita je pravděpodobně oslabí materiálně ve Spojeném Království v příštích měsících. Tato opatření pomůže udržet firmy v podnikání a pracovních míst a pomoci zabránit dočasné narušení způsobuje déle trvající hospodářské škody."

Iniciativy, které jsou pod širší rámec all-inclusive stimulační balíček na zadní britská ekonomika uprostřed hospodářské náraz z COVID-19. Jak ve středu, velké BRITÁNII potvrdil, 382 koronavirus případech a šest úmrtí. Zejména ministr zdravotnictví Nadine Dorries má také smluvně virus.

Exkluzivní iniciativy byla zveřejněna jen několik hodin předtím, než byl rozpočet předložený Kancléřem Rishi Sunak. BoE uvedla, že by se další kroky, aby se zpátky britskou ekonomiku a finanční systém.

Ekonomové se domnívají, že centrální banka bude pozorně sledovat situaci a přijmout dodatečná opatření, pokud je to nutné. James Smith, ekonom ING, řekl, "dolní mez je obecně vnímán jako málo nad nulou, možná 0,05 procenta, což by další 20bp sazeb k dispozici. Nicméně, Banky by pak rychle otočit, aby se kvantitativní uvolňování (QE) – asi jak ve formě státních a podnikových dluhopisů nákupy."

V srpnu 2018, banka realizovala 25 bazických bodů zvýšení referenční úrokové sazby. Včerejší snížení sazeb bude také finále jednoho z Guvernér BoE Mark Carney, který se chystá, aby odstoupil 15. Března. Andrew Bailey podaří Carney. Pod TFSME režimu, banky budou award, více než další jeden rok, čtyři-rok financování minimálně 5% "účastníků skladem reálného hospodářství, poskytování úvěrů za úrokové sazby, na, nebo velmi blízko, Bankovní Rychlost."

BoE je také připraven nabídnout další podporu bank, které podpoří poskytování úvěrů, zejména pro malé a střední Podniky. Na základě běží podobný režim v roce 2016, centrální banka uvedla, že TFSME mohl zlepšit likvidity o více než 100 miliard liber.

Navíc, BoE politici schválili, aby i nadále s investment grade corporate bond nakupování na £10 miliard a vláda spojeného KRÁLOVSTVÍ investice dluhopisů na £435 miliard. Centrální banka věří, že snížení Bankovní Sazby bude zlepšit podnikatelské a spotřebitelské důvěry, zatímco posílení peněžních toků podniků a domácností.

Dále Výbor pro Finanční Politiku (FPC) snížil "UK proticyklické kapitálové rezervy sazbu na 0% z expozic bank na dlužníky UK z 1%." FPC předpokládá držení 0% sazba na dobu nejméně jednoho roku tak, že každý sekvenční přírůstek by nebyla účinná nejméně do Března 2022. Dříve byla míra počasí na hit 2% do prosince 2020.

FPC předpokládá hospodářský otřes z koronavirus vypuknutí být "ostré a velké," ale "dočasné". Core banking systém se neočekává, že bude ovlivněna virová epidemie, a by měl být schopen uspokojit potřeby financování domácností a podniků v průběhu těžké časy, jak je zdůrazněno ve výsledku nejnovější zátěžové testy bank.

Zavedení proticyklické kapitálové rezervy bude mít za následek uvolnění £190 miliard na podniky v podobě bankovních úvěrů, částku rovnající se 13x bank čistý objem úvěrů firem v loňském roce. Prudential regulačního Úřadu režíroval banky, aby se zabránilo zvýšení dividendy nebo jiné formy platby, včetně bonusů, ve světle těchto politických opatření.

FRA navrhl, aby pojišťovny využít prostor v Solventnosti II pravidla pro re-vypočítat prozatímní kroky, které v klidu efekt volatility trhu v rámci materiálu poklesu výnosů státních dluhopisů v posledních několika týdnech. Zápis ze včerejší schůze bude zveřejněn zítra. Příští měnové politiky setkání je naplánováno na 25. Března. Guvernér Mark Carney potvrdil, že banka je v pohotovostním režimu, aby přijaly další opatření, pokud je to nutné, na podporu britské ekonomiky. Snížení sazeb se očekává, že k udržení libra slabá ve dnech, které přijdou.

Technicky vzato, pár GBP/USD klesá poté, co čelí rezistence na 1.3080. Další podpora se předpokládá pouze u 1.2805. Měnový pár se obchoduje pod 50-denní klouzavý průměr, zatímco stochastický oscilátor je v medvědí oblasti. Proto očekáváme, že pár GBP/USD se nadále medvědí v blízkosti horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: