Býčí USDCAD Jako Kanada Hlásí Silný Dat pracovních Míst

 
Kanadský dat pracovních míst byl propuštěn minulý Fridy a jaké překvapení by byli, Očekávání, byli biti jako silné tempo tvorby pracovních příležitostí bylo pro všechny překvapením. Nicméně bych řekla, že jsou nadhodnocené a důvody pro to je níže.

Za prvé, obrovský počet pracovních míst byly údaje z částečný úvazek pracovních míst. Ve skutečnosti, stálých pracovních míst poklesla v Březnu.

Za druhé, Ivey PMI na začátku týdne ukázal zaměstnanosti komponenta byla slabá, a proto tržní očekávání bylo na vyšších práci čísla. Ve skutečnosti, pracovní složka byla opravdu označující pravdu, pokud vezmeme v úvahu práci na plný úvazek, a nikoli dočasné nebo částečný úvazek ty.

Jako výsledek, a až do data byl propuštěn, USDCAD se obchoduje na maximech, se silně vzestupnou tón obchodních dnů. Dvojice míří do 1.2660 oblasti, pouze pro reality hit, když byla data zveřejněna.

V mrknutí oka téměř sto pipů, (velký obrázek), zmizel jako trh ponořil pod 1.2600 úroveň a po zbytek dne se obchoduje pod 1.26 jako v pátek, jen zřídka se mohou trendy zvrátit.

I přes výše uvedené, stále jsem dočasně vzestupnou na páru USDCAD. Z fundamentálního hlediska to může být, že CAD (Kanadský Dolar) vypadá dobře, ale z technického hlediska, věci jsou trochu odlišné.

Tam je silná možnost, že již máme top pár s 1.2840 oblasti, a pohyb, který začal od té chvíle již tvořil pět vln struktury.

Když Paní Yellen, Předsedkyně Federálního Rezervního systému ve Spojených Státech se konala poslední tisková konference, americký dolar utrpení plošně. To bylo možné, konec první vlny z hlediska Elliotových Vln analýzy.

Stěhování do druhé poloviny dubna, jsem upřednostňují nákup poklesy v USDCAD tak dlouho, jak USDJPY zůstane nad 120 úrovni jako dva páry jsou ve skutečnosti spíše koreluje když pohyb je americký dolar spojených.

Jeden by měl zvážit, že nákup od teď je rizikovější než prodej a cíle jsou větší, než 1.27 úrovni. To by mělo být zajímavé do založení krátké pozice.

Jinými slovy, nákup USDCAD s 1.27 vzít zisk a prodej 1.27 pro pohyb do 1.23 by bylo uvedeno, a pokud přidáte olej puzzle do rovnice, pak obraz je ještě složitější.

Nejnovější články: