Allergan Koupí Lékařské Estetiky Firma Bonti pro $195mln

 

Dublin-založené Allergan Plc (NYSE:AGN) je získání Newport Beach, Kalifornie-založený Bonti zálohovou platbu ve výši $195 milionů. V další související zprávy, společnost oznámila, že příjmy z jeho lékařské estetiky podnikání může zdvojnásobit do roku 2025, i když to čelí zvyšující se konkurenci pro jeho trhák léčba vrásek, Botox. Akcie společnosti Allergan uzavřel na $188.22 v pátek.

 

Bonti akvizice k posílení lékařské estetiky podnikání

Bonti je soukromě-run, klinické fáze firmy zaměřena na vysoce účinný neurotoxin, chemikálie pro estetické a terapeutické použití. Jako součást dohody, Allergan dostane celosvětová práva na dva Bonti předpis kandidátů. V estetickém programu, Eb-001a je nový botulinum neurotoxin sérotyp e, který byl uznán nadměrné dominance akce do 24 hodin a termín akce od 2 do 4 týdnů. To je v současné době ve fázi 2 klinických studiích. Bonti nedávno zveřejnila topline informace z Eb-001 v glabelární vrásky.

Eb-001T používá podobné účinné složky v terapeutickém programu. Eb-001 T je v současnosti ve fázi 2 klinických studií pro fokální svalová bolest vyplývající z chirurgického zákroku nebo non-chirurgické svalové zranění. Eb-001A je také kontrolovány pro použití po Mohs chirurgie pro jizva minimalizace. Mohs chirurgie se provádí, aby se péče rakoviny kůže. 23. srpna, společnost zveřejnila pozitivní Fáze IIa dat, vykazuje příznivé bezpečnostní synopse a naznačuje potenciální klinické účinnosti.

V komentáři k akvizici, Brent Saunders, předseda představenstva a generální ŘEDITEL společnosti Allergan, řekl: "akvizice Bonti je strategickou investicí pro budoucnost naší Lékařské Estetiky podnikání a má potenciál zlepšit naše best-in-class Lékařské Estetiky potrubí. S Lékařskou Estetiku trhu výrazně rozšiřuje, rychle působící neurotoxin, s 2 - až 4-týdenní dobu bude atraktivní volbou pro spotřebitele, zejména ty, kteří uvažují o Lékařské Estetiky léčbu poprvé."

Pokud jde o akvizice, Fauad Hasan, výkonný ŘEDITEL a spoluzakladatel Bonti uvedl: "Jsme nadšeni, rozvoj a obchodní vyhlídky na našich nových programů v rámci Allergan je vedoucí Lékařské Estetiky portfolia. Slib těží více spotřebitelů po celém světě s naší novou neurotoxin programy plus Allergan, postavení a zdrojů na tomto trhu pomůže realizovat náš tým a investorů si klade za cíl. Nemohli jsme si představit přesvědčivější nabyvatele nebo lepší strategické fit."

Informace přichází jen dva dny po zahájení Spotlyte, digitální centrum pro kurátor ohledu na to, kde Allergan klienti mohou získat znalosti o lékařské estetické ošetření. Na rozdíl od zpravodajství, bude to také usnadnit podporu v reálném čase a chat výhradně s vyškolenými profesionály, což je první snaha z nové-našel Allergan-vlastnil digitální ventures jednotky, Projekt jediný se procházel po měsíci.

Alexandra Wilkis Wilson, spoluzakladatel Gilt Groupe a Glamsquad, a senior viceprezident Spotřebitelské Strategie a Inovace v Allergan vyjádřil následovně: "Máme jedinečnou pozici jako představitelé průmyslu identifikovat nové trendy v reálném čase a změnit způsob, jakým spotřebitelé jednat s lékařskou estetiku. Strávil jsem většinu své kariéry zaměřuje se na spotřebitele při vytváření silné značky na křižovatce technologií a životního stylu. Základní cíl Projektu Moonwalker je umožnit tok informací a přístup. Spotlyte, je prvním krokem ve změně, jak spotřebitelé mohou stát lepší vzdělání na lékařské estetiky."

Kromě toho, že klinické tlačit, rozšířené investice v direct-to-consumer marketing se bude konat. Mezi roky 2015 a 2017, Allergan strávili v průměru 55 milionů dolarů ročně na DTC. Od aktuálního data až do roku 2020, farmaceutické firmy, prognózy výdajů ve výši 150 milionů dolarů ročně. Letos na podzim, například, Allergan představí novou kampaň s názvem "bo zvědavý" pro lidi, uvažuje o Botoxu (onabotulinumtoxina) léčba. Lékařské estetika trhu již představuje přibližně 30% z Allergan celkového prodeje, v celkové výši 1,15 miliardy ve čtvrtletí, které skončilo v červnu. O něco více než $400 milión, že definitivně přišel z prodeje Botoxu. Rozvíjí své Kybella a Juvederm značek, spolu s tukem-zničení "CoolScultping" podnikání získala v jeho 2,5 miliardy dolarů nákup Zeltiq v roce 2017, je hlavní část těch, expanzní strategie. Allergan je uvedeno, že příjmy z lékařské estetiky podnikání může zdvojnásobit do roku 2025, i když konkurence pro jeho trhák léčba vrásek Botox se stupňuje.

Allergan je také zdvojnásobení-up své kapitálové investice v direct-to-spotřebitelské výdaje na reklamu a podepřít svůj obchodní tým, jako firmy, jako Revance Therapeutics Inc (rvnc.o) a Evolus inc (eols.o) bojovat extrahovat podíly na trhu s konkurenční řešení Botox.

Společnost oznámila plány na jeho Lékařské Estetiky den v New Yorku. V Obchodní ředitel, Bill Meury, řekl Allergan předpokládá prodej své lékařské estetiky jednotku vzroste na $7 – $8 miliard. To kontrastuje s příjmy ve výši 3,8 miliardy z podnikání ve fiskálním roce 2017.

Jiné než Botox, divize zahrnuje CoolSculpting tuku-mrazicí systémy a dermální výplně Juvéderm, mezi ostatními. Meury řekl predikce předpokládá roční růst ve výši 8% na 10%. On také řekl, že Bonti převzetí pomůže společnost na trh nový "startér toxin." Pacienti mohli vyzkoušet léčbu, která obvykle trvá dva až čtyři týdny, aby se zjistilo, zda chtějí používat Botox pro dlouho-termín. Proto, v zásadě, akvizice pomůže společnosti plány na expanzi.

Technicky vzato, akciový překročil nad jeho 50-denní klouzavý průměr, a indikátoru stochastic je v býčí zóny. Proto můžeme očekávat, že zásoby na další růst v následujících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: