Metro Group se zaměřuje na Online Prodej

 
Metro Group (ETR:MEO), je jedním z Německo je největší a nejrozmanitější maloobchodní společnosti. Brát v úvahu, že Německo je největší ekonomikou v Evropě v této době, jeden může čerpat poměrně rozumný závěr, že Metro Group je důležitou součástí Evropy. Mají aktivity v zemích Eurozóny i v rámci Evropské Unie, nemluvě o jiných kontinentech stejně.

To bylo řečeno, vše, co se děje v Evropě s měnovou politikou stanovenou Evropskou Centrální Bankou (ECB), má zásadní vliv na společnosti. Konkrétně na příjmy a ziskovost společnosti, které jsou na vývozu mimo Unii.

Nicméně, účinek na Metro není tak špatné, když ve srovnání s firmami, které mají většinu svých příjmů z mimo Evropy. Proto hodnota Eura neváží na Metro sdílet tolik, kolik by mohlo. Místo toho, informace týkající se stavu ekonomiky a zlepšení maloobchodních tržeb a spotřebitelské výdaje, je zásadní pro společnost, která je silně závislá na kupní sílu svých klientů.

Co dělá společnost ještě více atraktivní je nedávné dokončení prodeje za jeden z jejích hlavních aktiv: Kaufhof Oddělení obchodního Řetězce v Německu. To bylo prodáno na obří Kanadské Hudson Bay v pohybu, který přináší téměř €3billion Eur do Metra pokladny. Takové aktivum je nesmírně cenný v těchto dnech, kdy panuje nejistota ohledně globálního růstu a centrální banky jsou procházky v nezmapované území.

Z mého pohledu, on-line prodej se bude boom v blízké budoucnosti, a Metro prodal Kaufhof Oddělení obchodního Řetězce s cílem lépe se zaměřit na rozvoj jejich on-line přítomnost. Na poznámku, že to stojí za zmínku, že další dojná kráva může přijít z nedávné dohody Metro vyrobeny v Číně používat Alibaba platformu pro své on-line prodeje.

Z technického hlediska, Metro akcie nevypadají moc dobře, když se vezme v úvahu jejich výkon v posledních deseti letech. Na druhou stranu, pohyb směrem dolů se zdá, že smluvní trojúhelník, který má sérii nižších maxim – při zachování základní linie na 20 eur/akcii na úrovni téměř beze změny.

Tento trojúhelník může zlomit v obou směrech, jak to může působit jako pokračování vzor, stejně jako obrácení. Vzhledem základní argumenty uvedené výše, já bych řekl, že je býčí trojúhelník, a já jsem upřednostňují možnost volání v době, imaginární b-d trendová linie je rozbité. To se stane, když/až 30 eur/akcii úroveň je dosaženo. To je zarážející cena a jeden měsíc, datum vypršení platnosti, by mělo stačit pro možnost být ziskové.

Nejnovější články: