Obchodní Nápady pro USD Páry v dubnu

 
V ohromující tah pro americký dolar medvědi, trhy obrátil páteční NFP minima jako zprávy nebyl ani propuštěn, a USDJPY je nyní výrazně nad 120 úrovně a hospodářství země. EURUSD zvrátit všechny NFP zisky a hrozby rozbít 1.08 směrem dolů znovu.

Co by mohlo být vysvětlení pro takové pohyby, a kde můžeme hledat stopy? Odpověď je trochu složitější.

Za prvé, v pátek a v pondělí měl mnoho Evropských bank, které byly uzavřeny z důvodu Velikonočních svátků. To znamená, že likvidita byla tam prostě není. Kdy bank v hlavních zemích jsou uzavřeny, pak jediná věc, pohybující se trzích je reprezentován maloobchod a Algo (roboty, které automaticky obchodovat na základě předchozích lidských programování).

Algo obchodování kolem hodiny, a jsou více účinné, když jsou banky na dovolenou, jak i sebemenší pohyb je viditelný na trzích.

Jakmile jsou všechny obchodníky, instituce a obchodníci se vrátil on-line do obchodního arena, reality kopl a amerických dolarů získal přes palubu začíná v úterý v Londýně zasedání.

To by bylo jediné vysvětlení.

Druhé vysvětlení by mohlo být, že skutečné číslo NFP od pátku byly příliš slabé, přichází na nejnižší úrovně od roku 2009. Nicméně, jeden obchodní den později – v pondělí, ISM non-výrobní PMI ve Spojených Státech byla v souladu s očekáváním.

Věc k poznámce je, že ISM má pracovní složku, a to ukázal zdravou úroveň zaměstnanosti. Tento zpochybněna platnost páteční NFP výsledek a hodně účastníci trhu začali cena v revizi vzhůru v příštím měsíci.

Navíc, a možná nejdůležitější faktor ze všech výše uvedených je reprezentován akcií, a to, co z nich dělá pohybovat.

Akcie pohybovat vyšší v prostředí nízkých úrokových sazeb a nižší na vyšší úrokové sazby prostředí. To bylo řečeno, po nižší, než se očekávalo NFP číslo na pátek: šance pro Fed, aby přišli a zvýšení úrokových sazeb na červnovém zasedání výrazně poklesl. Jako výsledek, populace se stěhoval vyšší při otevření v pondělí, přetažením USDJPY stejně.

Potom, to bylo jen otázkou času, než skutečný tlak na celý dolarový index začal.

Kupředu, jsem se očekávat, že současné pohyby pokračovat do konce týdne obchodování. To je případ, budu hledat USDJPY do pohybu směrem 122 oblast, USDCAD rozbít 1.26 oblast vzhůru a EURUSD se možná najdete dole kolem 1.07.

Nejnovější články: