Vedoucí Kryptoměna Příběhy 20. června 2018

Kryptoměna trhu je opět pokusem obrátit vzestupnou a výsledek, jako obvykle, je závislé na tom, zda se Bitcoin kříže 10 000 dolarů mark. Zatímco cryptocurrencies se snaží prolomit rozsah vázán hnutí, vlády po celém světě jsou vážně plánují nastavit řetězec chytrých měst. Podle zprávy McKinsey, počet chytrých městech po celém světě dosáhne 600 do roku 2020. Do roku 2025 téměř 60% světového HDP bude přispěli inteligentní města. Čtyři země, které jsou vedoucí realizace blockchain technologie a umělá inteligence jsou USA, Čína, Estonsko a spojené arabské EMIRÁTY (Dubaj).

Jedním z hlavních problémů, kterým čelí cryptocurrencies je škálovatelnost. Několik blockchain společnosti vytvářejí různé modely, aby tento problém vyřešit. Kryptoměna přijetí se stanou skutečností, pouze pokud problém škálovatelnosti je vyřešen. V tomto ohledu, #MetaHash, blockchain-na základě cryptocurrency exchange sítě a decentralizované real-time aplikace, platforma, zahájila testování nových technologií s názvem #TraceChain protokolu a #MetaGate prohlížeče. Podle #MetaHash, jeho geograficky distribuované sítě je schopný zpracovávat více než 60.000 operací za sekundu. Zejména, to bude trvat jen tři sekundy pro potvrzení transakcí.

V Indickém státě Kerala plánuje využít blockchain technologie na kanál nákup a distribuci mléka, ryb a zeleniny. Podle Abraham, předseda, Kerala Vývoje a Inovací Strategické Rady (K-DISK), bude stát také využít blockchain technologie, aby se plodiny pojištění chytřejší a blázen-důkaz.

V Evropě, španělské konsorcium jménem Niuron vyvíjí blockchain technologie založená platforma pro ověření identity klienta. V čele Ceca banky, konsorcium zahrnovat Bankia, Abanca, Caixabank, lbercaja, Caixa Ontinyent, Kutxabank, Unicaja Banco a Liberbank si klade za cíl sloužit jako platforma pro joint venture projekty založené na blockchain technologie. Klient ověřování identity projektu je sledování proof of concept dokončena loni v září.

Ve Švýcarsku, Sergio Ermotti, Šéf UBS Group AG, prohlásil, že provádění blockchain technologie je nutností pro podnikání. Ermotti také uznal, schopnost blockchain technologie na snižování nákladů a zvyšování efektivity provozu. UBS Hlavní také domníval, že by banky nadále zůstávají pod tlakem.

 

Tron (TRX)

Tron, který si klade za cíl decentralizovat internet, zahájila svou mainnet na 31. Května. Nicméně, na rozdíl od očekávání, TRX token poklesly z úrovně cca $0.08 $0.04. Token může obrátit býčí v příštích dnech v důsledku mnoha důvodů. Za prvé, sítě se očekává, že migrace z ERV-20 protokol k Odyssey 2.0 blockchain platforma mezi 21. června a 25. června. Více než 27 výměny potvrdily svou podporu migrace. Za druhé, Tron Nadace bude provádět jeho Super Zástupce voleb příští týden. Že bude síť více autonomní. Za třetí, Justin Slunce, zakladatel Tron, nedávno získal BitTorrent, sdílení souborů protokolu za 140 milionů dolarů. Spekulace je zralé, že Slunce přinese v BitTorrent uživatelské základny do Tron sítě. Přečtěte si více zde.

 

Základní Pozornost Token (BAT)

Statečný prohlížeče, který blokuje reklamy a sledování všeho druhu začala jeho soudu. Uživatelé budou moci blokovat všechny reklamy, nebo povolit bílé kótovaných na reklamy a vydělávat BAT, nativní kryptoměna blockchain sítě, která napájí platformy. Během zkušební doby, uživatelé budou zobrazeny selektivní reklamy několikrát denně. Kdykoli inzerát je vidět, uživatel obdrží BAT žetony. Brave má v úmyslu distribuovat 70% svých zisků z reklamy. Očekává se, že projekt přinese osvěžující změnu v on-line reklamní průmysl. Přečtěte si více zde.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Dash. I přes známky oživení v kryptoměna trhu, Dash (DASH) zůstává slabé. Těžiště indikátor ukazuje, že Dash je klesající směrem k další hlavní podporu na 158. Proto je moudré mít krátké pozice v anonymní kryptoměna.

Máme v plánu jít v krátké kryptoměna blízkosti 275, příkaz stop loss, než 325. Jednou krátké pozice je vytvořena, jsme se objednat na východ v blízkosti 158.

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Litecoin. Litecoin (LTC) se snaží získat popularitu mezi uživateli. Proto zůstává slabá, jak zásadně a na grafu. Kryptoměna má rozbitý hlavní úroveň podpory na 112. Další hlavní podpora je pouze na 70. Indikátor MACD je v negativní zóně. Proto očekáváme pokračování sestupného trendu.

My bychom chtěli získat od očekávaných sestupný trend investice do opce. Smlouva by měla být platná do 28. června. Kromě toho, Litecoin by obchodování mělo být v blízkosti $95 v kryptoměna trhu v době, kdy se kupní smlouva od vhodnou binární broker.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: