Digital Asset Týmy S Cloud Computing Firmy VMware

 

Kryptoměna trhu je i nadále v režimu korekce, která začala v druhé polovině minulého týdne. Bitcoin (BTC) ztratil 4,1% v minulém týdnu k obchodování na $5.050 úrovně. Podobně, Ethereum (ETH) ztratil 10,8% na obchodu na $160.75. Téměř všechny hlavní altcoins se obchodují v červených číslech. To zahrnuje Ripple (XRP-$0.3205, -10.6%), EOS (EOS-$5.35, -3.3%), Litecoin (LTC-$78.54, -12.4%), Stellar (XLM-$0.1133, -14.2%), TRON (TRX-$0.0264, -13.9%) a Cardano (ADA-$0.0819, -5.9%).

Analytici se však domnívají, že Bitcoin bude nárůst opět narazila na$6,000 úrovni brzy. Nicholas Merten, populární crypto analytik s téměř 300 000+ odběratelů na YouTube, upozornila na rozpor mezi prodat a koupit hlasitosti na straně.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Nový zákon, který umožní, aby pojišťovny investovat v crypto je předán ve Francii

Nové právní předpisy umožňují, aby pojišťovny investovat do kryptoměny byl přijat ve Francii. Podle domácí tisková agentura Les Echos, francouzské Národní Shromáždění přijalo zákon, jehož cílem je podporovat rozvoj místních firem, včetně přesměrování úspor z osob, podnikům. Národní Shromáždění schválilo návrh zákona na 147-50 hlasování.

Zákona (pacte), odkazoval se na jako "Plan d' action pour la croissance et la transformation des entreprises," údajně povolení pojišťovny ve Francii investovat (koupit a držet) v cryptocurrencies jako Bitcoin (BTC), se žádné omezení výše investice.

Kromě toho, duální klauzule uvedené v zákon umožňuje, aby pojišťovny nákup digitálních aktiv prostřednictvím specializované profesionální finanční prostředky a nabídnout na míru šité pojištění s expozicí cryptos. Profesionální kapitálu investičních fondů bude také ovlivněn tím, že nové právní předpisy.

Joel Giraud, zástupce a rozpočet manažer La République En Marche, část, ve které Emmanuel Macron je členem, zlomil novinky a tvrdil, že crypto iniciativa "nebyla primárním cílem Pacte." Návrh zákona si klade za cíl vytvořit prostředky pro unikátní inovace fondu prostřednictvím privatizace, například prodej vlády podíly v ADP letištích.

 

Perlin assits ICC začlenit blockchain

Perlin, blockchain spuštění se sídlem v Singapuru, pomáhá Mezinárodní obchodní Komory (ICC), svět je největší obchodní sdružení, začlenit technologie. Perlin, který již poskytuje blockchain související služby do několika podniků, jako jsou Asie a Tichomoří Rayon, bude nyní získat přístup na 45 milionů členů 100-rok-starý ICC jako organizace dělá pohyby, aby přinesla převratné technologie. Některé z významných členů ICC patří CocaCola, Amazon, FedEx, PayPal, a McDonalds.

V komentáři k partnerství John Denton AO, generální tajemník ICC, řekl: "Ve spolupráci s Perlin, [...] můžeme pomoci usnadnit praktické a skutečně převratné transformace pro podniky po všech myslitelných odvětví."

Partnerství se bude především soustředit na sledování zboží, přes výrobu a dodávky fáze.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Digital Asset partnery VMware

Digitální Aktiv, tvůrce DAML smart smlouvy programovací jazyk, se připojil k ruce s VMware, jeden z renomovaných cloud computing společnosti.

Digitální Aktiv, má v úmyslu začlenit do svých Digitálních Aktiv Modelling Language (DAML) na VMware je blockchain platformy. Iniciativa bude údajně "povolit pro širší dosah a podporu jako společnou nabídku."

Komentuje výhodu, DAML, Michael DiPetrillo, Senior Ředitel Blockchain na VMware, řekl: "DAML se ukázala být jedním z mála chytrých smlouvy jazyky schopné modelovat skutečně složité pracovní postupy ve větším měřítku."

VMware, která byla založena v roce 1998, generované příjmy zhruba 9 miliard dolarů v loňském roce. Společnost je známá pro své hypervisory, což je kombinace hardware a software, který řídí a spravuje virtuální stroje. VMware, spolu s dalšími produkty, nabízí také software pro stolní počítače, software pro správu cloud a servery.

 

Tata Consultancy Services, zahrnuje Quartz blockchain

Tata Consultancy Services (TCS), jeden z Indie je top IT firmy s ročním obratem zhruba 15 miliard dolarů a část z $100 miliard Tata Group, ukázal, že to dokončila přeshraniční vypořádání obchodů s cennými papíry mezi dva centrální depozitáře, první svého druhu na celém světě, pomocí Quartz blockchain.

Maroclear a Kuvajtu Clearing Company, Centrální Depozitáře cenných Papírů (CSD), Maroko a Kuvajt, respektive, byly zapojeny do transakce.

Během soudu, portfolia cenných papírů s pevným výnosem a akcie z obou trzích byly zřízeny na řetězce spolu s požadované účty, aby držet aktiva. Jakmile to bylo hotovo, aktiv byly převedeny okamžitě. Peníze mince na BaNCS Síť, opírající se o Křemen blockchain, byly používány v systému. Peníze mince jsou cryptos zavěšen na fiat měnu a nasazen na BaNCS sítě, což je permissioned, soukromě provozovaných blockchain. Síť má v úmyslu umožnit klientům na trhu, infrastruktury, bankovnictví, úschovy a pojištění průmyslu spolupracovat propojením s jedinou knihu. Téměř 450 klientů TCS měl přístup k BaNCS sítě.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: