Dolar Na Zlepšení Treasury Výnosy, Zprávy O Zaměstnanosti

 

Americký dolar dosáhl 11-ti měsíční maximum vůči jenu, zatímco uzdravovat proti jeho vrstevníci dnes, a to především vzhledem k prudkému nárůstu Treasury výnosy tyto robustní, ekonomické údaje a jestřábí prohlášení od Předsedy Federálního Rezervního systému, Jerome Powell. V době psaní tohoto článku, libra byla stabilní na $1.2933 následující strmý pokles přes noc na 3-1/2-týdenní minimum $1.2921. Stejně tak bylo euro 0.05% nižší v 1.1473 poté klesá asi o 0,6%, včera. Australský dolar pokračuje týrané, které spadají do tří-týdenní minimum $0.7080.

 

Amerických státních Dluhopisů výnos, údaje o zaměstnanosti, a Powella komentář řídit dolar

Výnos 10letých státních Dluhopisů, rozhodující měřítko pro globální úvěry a půjčky, dosáhl nejvyšší úroveň od roku 2011, uprostřed rostoucí důvěru v ekonomiku USA. Zatímco výnos z 30-leté cenné papíry hit čtyři-rok vysokou 3,34%, výnos 10-ti letého nástroj se zvýšil téměř o 11 bazických bodů na o 3.18%, překonal intradenní maximum z 3.1261% zaznamenaných v Květnu. Zejména, rozdíl mezi 2 - a 10-rok výnosy vzrostly o více než pět bazických bodů na zhruba 30 bazických bodů, nejstrmější od srpna.

Zlepšila chuť na rizikovější aktiva tlačil výnosy směrem nahoru, s akciemi získávají na povzbudivé zprávy o Amerických pracovních míst.

Dolar také získal podporu od zvýšení Institut pro Řízení Dodávek (ISM) non-výrobní index aktivity o 3,1 bodů na 61.6 minulý měsíc. To je nejvyšší zaznamenané čtení od srpna 1997.

Kromě toho, ADP Národní Zprávy o Zaměstnanosti odráží také impozantní nárůst v soukromých payrolls o 230.000 pracovních míst v září. To je největší zaznamenaný nárůst od února.

Předseda federálního Rezervního systému, Jerome Powell názor ohledně zvýšení úrokových sazeb výhled přidali další dolar je bullishness. Powell uvedl, že centrální banka má dlouhou cestu, než se úrokové sazby dosáhnout bodu, kde nejsou ani uvolněná, ani omezující. Šéf Fedu také naznačil, že centrální banka fed úrokové sazby nad odhadem "neutrální" úrovni jako "mimořádně pozitivní" AMERICKÁ ekonomika pokračuje v expanzi.

Powell řekl: "opravdu extrémně uvolněná nízké úrokové sazby, které jsme potřebovali, když ekonomika byla velmi slabá, ty nepotřebujeme. Že to není vhodné. Úrokové sazby jsou stále uvolněná, ale my jsme postupně pohybující se na místo, kde se bude neutrální," dodal. "Můžeme jít kolem neutrální, ale jsme daleko od neutrální v tomto bodě, pravděpodobně."

Peníze-obchodníci jsou v současné době očekávají více než dvě Fed příští rok. O dva měsíce dříve, trh svědkem jen mírně větší než jedna zvýší.

V komentáři k dolaru býčí směr, Masafumi Yamamoto, hlavní forex strategist společnosti Mizuho Securities, řekl: "dolar stojí překonat spolu s nárůstem dlouhodobé Treasury výnosy před páteční non-farm pracovních míst zpráva, případně dosažení 115.00-yen zvládnout."

Na základě faktů uvedených výše, dolaru rozšířila své jednodenní rally na dotek 114.55 jenů, nejvyšší úroveň od listopadu roku 2017. Ekonomické údaje a Treasury výnosy prospěch vzestup dolar proti G10 soupeři.

Technicky, americký dolar se pohybuje ve vzestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže a stochastický oscilátor je také v býčí oblasti. Jsme proto očekával pár USDJPY se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: