Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 16. Května 2018

Sheena Shah, analytik Morgan Stanley, a její tým studoval pravděpodobné centrální banky využívání kryptoměn. Ve své zprávě analytici se zmínil, že kryptoměny podporované vládou, by mohl být použit k provedení hlubší negativní úrokové sazby tváří v tvář další finanční krize – to by ochranu spotřebitelů a finančních institucí. Zprávy mohou být studovány úzce centrálních bank Švýcarska a Japonska, kde negativní úrokové sazby převládá. Sheena má poukázal na to, že fiat měny, které jsou v podstatě v podobě papírové bankovky a mince, omezit centrální banky schopnosti, aby se zasadila se úrokové sazby hlouběji do záporných hodnot. To není případ s vládou opírající digitálních aktiv, která nebude volně cirkulovat.

HSBC, mezitím dokončila jako první na světě komerční financování obchodu transakce pomocí blockchain technologie. HSBC vydala L/C (letter of credit) pro AMERICKÉ zemědělské firmy Cargill. Transakce zahrnovala dodávku sóji z Argentiny do Malajsie. L/C získala nizozemská banka ING.

Na blízkém východě, Království Bahrajn oznámil, že plánuje využít blockchain technologie ke snížení nákladů spojených s údržbou vozidel. Generální Ředitelství Dopravní pozval vhodné partnery, kteří mohou poskytnout jak design a technické znalosti.

Amber Baldet, který vedl JP Morgan je Blockchain Centra Excelence, oznámila podrobnosti o svém startu projektu Clovyr. Nová společnost bude nabízet na app store pro decentralizované aplikace. Úložiště bude postaveno na Ethereum blockchain. Společnost byla co-založil Patrick Nielsen, který vedl vývoj open source blockchain projektů během jeho stint v JP Morgan.

Konečně, blockchain technologie konference Konsensus roce 2018 začal v New Yorku v pondělí. Tři Lamborghini seřadili u vchodu, aby se strategické prohlášení, "pokud si koupíte crypto, můžete brzy koupit Lambo."

Nyní, pojďme se podívat na důležité novinky týkající se top cryptocurrencies:

 

Bitcoin (BTC)

DX bude první cryptocurrency exchange pomocí technologie, která pohání Nasdaq, svět je druhá největší burza. The cryptocurrency exchange se otevře příští měsíc, ale nepřijímá klienty z USA, prozatím. Výměna nebude účtovat žádné poplatky a nabídne Bitcoin (BTC) a tři další kryptoměny začít. Přečtěte si více zde.

 

Ethereum (ETH)

Jako blockchain technologie získává na popularitě, poptávka po kryptoměna souvisejících produktů je také na vzestupu. CME group, která začala nabízet Bitcoin futures v prosinci roku 2017 začne nabízet v reálném čase Ethereum cena výpis z 4. června. Cena výpis bude provedeno ve spolupráci s London-based Crypto Zařízení, které bude shromažďovat údaje o cenách z Kraken a Bitstamp exchange. Přečtěte si více zde.

 

Ripple (XRP)

Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (BTMU), MUFG bankovní ruku, a třetí největší banka na světě a největší banka v Japonsku, oznámila v pondělí, že to je spojení Zvlnění je Global Payments Řídící Skupiny (GPSG). To je první Japonské banky se připojit GPSG.

MUFG se připojí Santander, Bank of America Merrill Lynch, Westpac Banking Corporation, Standard Chartered, CIBC, a Royal Bank of Canada v dohlíží na udržování a zlepšování platební transakce pravidel a formalizovaných norem pro komerční použití Zvlnění sítě. Přečtěte si více zde.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Ethereum. I přes oslabení v kryptoměna trhu, Ethereum (ETH) vykazuje známky konsolidace. Na ETHUSD pár se obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD se obrátil pozitivní. Proto očekáváme ETHUSD pro pohyb nahoru v krátkodobém horizontu.

Získat z hlubších bullishness, plánujeme otevřít dlouhou pozici v ETHUSD dvojice blízkosti 675, s cílem účetní zisk blízkosti 950. Ke zmírnění rizika, příkaz stop loss, bude jistě umístěn pod 550 úrovní.

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Litecoin. Litecoin, který zůstává ve stínu Bitcoin, je naše volba aktiv jít krátký na tento bod v čase. Kryptoměna se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho oscilátory klouzavý průměr má negativní čtení. Proto pokračování sestupného trendu se očekává.

Plánujeme nákup put opce smlouvy pomocí jednoho z našich binárních obchodování účty. V době investice, budeme ujistěte se, že ceny Litecoin je o 135 dolarů v kryptoměna trhu. Dále bychom vybrat datum kolem 24. Května jako datum ukončení platnosti smlouvy.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: