Libra Hity 2-měsíční minimum Na Brexit Nejistoty

 

Libra zaznamenala 2-měsíční minima vůči dolar se včera jako Evropské trhy znovu otevřen po Velikonoční prodloužený víkend. Nedostatek nových ekonomických dat z velké BRITÁNIE a investoři posun na bezpečné útočiště aktiv také pomáhal pokles měnového páru GBP/USD v Americké seance. Od vysoce 1.3019, měnového páru GBP/USD včera klesl v začátku Londýnské seance na minimum 1.2913 v USA, zasedání a byl vznášející se kolem těchto úrovní v době psaní tohoto článku.

Na měnovém páru včera začala obchodování v pásmu během Asijské seance. Ale na začátku Londýnské seance, na měnovém páru získal na síle jako kupující vstoupil do boje a tlačil útulku na své denní maxima. Nicméně, to netrvalo dlouho jak tam byl žádný kontinuální podporu od významných investorů a spekulantů. Kabel pak začal klesat do obchodní seance v USA jako inter-party Brexit jednání začala. Pověsti o pokus o státní převrat senior Konzervativní Strany vůdce proti Premiér velké BRITÁNIE Theresa May působila jako katalyzátor pro měnový pár je sestupný trend.

Tam byly zprávy, že Konzervativní členové Strany chtěli Předsedu Vlády, aby odstoupil dříve, než příští měsíc volby do Evropského Parlamentu.

Robin Wilkin, stratég s Lloyds Bank, řekl, že "Politická titulky jsou hlavní rizika pro GBP. Mediální zprávy naznačují, že spojené KRÁLOVSTVÍ PM, Mohou se potýká s tlakem, aby odstoupil, tentokrát od nejnižší úrovni."

Přes víkend, zprávy prodejen, oznámil, že členové Konzervativní Strany, jsou tak frustrovaní tím, že pokles veřejné podpory, které jsou připraveny změnit čas-ctí nepsaná pravidla, aby se zasadila o odstranění Premiéra Theresa May. Více než 70 místních stranických šéfů, naštvaná na její zpracování Brexit, požadoval vzácné valné hromady k diskusi její vedení. Nezávazné hlasování bude probíhat na Národní Konzervativní Úmluvy EGM. Další zprávy naznačují, Sir Geoffrey Clifton-Brown, pokladník řadoví Konzervativní poslanci výboru 1922, řekl, že očekává, členové skupiny hlasovat o tom, zda posunout datum, kdy soutěž Může řízení mohou být zahájena.

Na 12. prosince, Mohou vyhrál ne-důvěra pohyb na její Konzervativní vedení Strany o 200-117 hlasování, a podle stávajících pravidel, ona je chráněna před další výzvy na rok. K dnešnímu dni, Může se snaží vytvořit konsensus získat schválení pro Brexit odnětí dohody, které má s EU v poslední etapě roku 2018.

Trhy oceňují tento přístup, jako konsenzus, dohoda by pravděpodobně vedl k "měkčí" Brexit. Schopni shromáždit kolem Možná dohoda, strany se ujistil, že se rozhodla odložit Brexit místo opustit, aniž by obchodní dohody.

Nicméně, po Květnu rozhodl odložit Brexit do 31. října, se veřejné podpory pro Konzervativní Strana se zhroutila, s některými průzkumy zavěšení obrázku na 23%, dolů o 10 bodu z předchozí úrovně. I když Možná přežije až do října, bude čelit obrovský tlak, aby dodat Brexit. Takže, očekávání na "žádná dohoda" může jen zvyšovat, jak jsme jít dál.

Kromě toho, pokud Může je vyloučen, je velmi pravděpodobné, že Konzervativní členství by se spokojit Brexiteer, někoho, kdo se bude snažit, aby re-diskutovat současné EU Brexit jednat. Pokud EU odmítne diskutovat, což je docela pravděpodobné, že nový vůdce by se asi spokojit "žádná dohoda" Brexit. Proto, domácí politiky se postupně ukázal na "žádná dohoda" Brexit, a to je dobré znamení negativně na Sterlinga outlook.

Pokud se na trhu je podobný předpokladu, Sterling bude klesat jako spekulanti a investoři budou obsahovat vyšší rizikové prémie do měny. Dolar rally jako sledovat Index americký Dolar byl tažen především přepínání investora riziko pocity vůči bezpečné útočiště aktiv. Dolar je oblíbená pro investory jako globální akcie poklesly.

Obrázek níže ukazuje, že pár GBP/USD se začal klesat poté, co nedokázal přejít nad úroveň rezistence 1.2980. Hybnost zůstává plochý. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru k poklesu další a dokončit AB=CD formace dosahující kolem 1.2820.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: