Janet Yellen je Holubičí Prohlášení Senátního Bankovního Výboru

 
To byl moment, kdy trhy čekal od začátku obchodního týdne, Janet Yellen, Předsedkyně Federální Rezervní systém Spojených Států, dal ji pololetní svědectví před Senátní Bankovní Výbor včera.

To znamenalo, že pouze rozsahy by byly obchodovány v pondělí a úterý před plánovaným řeč. Vždy, když to je případ, obchodníci používají oscilátory, jako RSI (Index Relativní Síly), aby se pokusili zjistit, překoupené a přeprodané oblasti, a pak přejít na obchod.

Problém s oscilátory je, že když jsou trhy ukončení konsolidační oblasti, pak překoupené/přeprodané označení jsou k ničemu.

To je to, co se stalo, že druhý den jako holubičí Yellen, nebo alespoň její matoucí prohlášení, dělal USDJPY potápět se jako kámen z téměř 120 úrovně celou cestu pod 119 a vlastně zakončil den pod 119. Bylo to jako medvědí blízko, jako každý.

Zajímavé je, že ve stejné době, US akciových trzích, konkrétně S&P500 a Dow Jones indexy, uzavřený do záznamu území. To je trochu zvláštní, jako obvykle USDJPY je přímo v korelaci s akciovými trhy. Pak znovu, a to je v souvislosti s "přeprodané/překoupené" příběh, korelace jsou tam, dokud...oni jsou už ne.

Pohybující se vpřed do obchodní týden jsem ještě vidět USDJPY snaží za 120 úrovni. To je psychologický predikce teď, jak na trhu se snažil strávit nějaký čas nad ní dva krát za sebou a to se nepodařilo bez velmi dobrého důvodu: za Prvé, Abe v Japonsku, říká, Japonsko plánuje zvýšit kvantitativní uvolňování program, a teď to bylo Yellen řeč.

Bez ohledu na výše uvedené, co víme, je, že USDJPY zlomil na denním grafu jako trojúhelník, který by měl být označen jako 4. vlna při použití Teorie Elliotových Vln. To znamená, 5. vlna je povinné jít na minimum 121.80

Je to příliš mnoho? Myslím, že jsme to zjistíme brzy.

Chcete obchodovat měnové páry s forex a/nebo binární možnosti? Otevřete si obchodní účet u některého z našich schválených makléřů.

Nejnovější články: