Microsoft Získává Vzdělávací Platforma Flipgrid

 

Software sektoru je velký bratr Microsoft Corporation (Nasdaq: MSFT), získala Flipgrid, sociální učení platformu, která umožňuje studentům, aby se videa a sdílet je veřejně nebo soukromě pomocí iOS a Android zařízení. Zejména, týden před, společnost dokončila akvizici Github, platforma pro softwarové programátory. Jak je uvedeno níže, dobře-plánované akvizice Flipgrid mohlo otevřít cestu pro další zavádění produktů společnosti Microsoft na úrovni školy.

Redmond, Washington-společnost se sídlem pokračuje v pohybu vpřed ve svých plánech, popularizovat svůj sortiment výrobků na úrovni školy. Softwarový gigant je plně vědom toho, že návyky nelze snadno změnit. Jakmile děti začnou používat jeho software, to by mohlo být snadné pro Microsoft, aby se zasadila jeho projektů na trh s relativní lehkostí, jak děti vyrůstají.

Platforma se může pochlubit 20 milionů uživatelů, včetně rodičů, učitelů, a studentů – z Pre-K až k výzkumu kandidáti (PhD). Platforma, která je někde mezi domácí úkol deska a sociální sítě, je používán ve více než 180 zemích. Flipgrid funguje na všech zařízeních, jako jsou tablety, Počítače a telefony. Až do včerejška, Flipgrid bylo nabíjení $65 na pedagoga za rok, 800 dolarů za rok pro okresní, a $1,000 za rok na škole. To také nabízí zdarma plán s omezením. Microsoft, nicméně, se rozhodla nabídnout Flipgrid zdarma pro školy. Proto školy mohou žádat o vrácení zaplaceného poplatku. To může být na paměti, že společnost nabízí Office 365 zdarma.

Minneapolis-založené Flipgrid byla založena v roce 2015. V té době, startup společnosti, který byl pak známý jako Vidku, zvednutý $17 milionů v 17 dní. To bylo v čele s Philem Soran, sériový podnikatel a Jim Leslie, tech veterán. Leslie a Soran řídit společnost jako generální ŘEDITEL a Výkonný Předseda. Zpočátku, Vidku zaměřené na zahájení podnikání na úrovni produktu, ale rval nápad a přejmenován na sebe jako Flipgrid.

Microsoft má jistotu, že bude i nadále podporovat Flipgrid přes Google a dalších partnerských sítí. Flipgrid bude i nadále fungovat jako nezávislá jednotka, podobně jako LinkedIn.

Flipgrid VP zapojení uživatelů Joey Taralson řekl, "To bude Flipgrid a budeme tam podávat Flipgrid zákazníky."

Taralson odhalilo, že plán Microsoft nabídnout Flipgrid zdarma byl jeden z hlavních rozhodujících faktorů pro prodej společnosti.

Eran Megiddo, Microsoft corporate VP školství řekl, že téměř každé škole navštívil v posledních pěti letech používá Flipgrid v nějakým způsobem nebo jiné. Megiddo také chválil, že Flipgrid platforma podporuje jak studenty a rodiče, aby se zapojili s průběhem práce s tím související. Jako více škol začít používat produkty společnosti Microsoft, to by bylo lepší pro společnost, říká, Megido. Proto očekáváme, že trh optimistický pohled na akvizice.

Jak je uvedeno v cenovém grafu níže, akcie prolomil vzestupně triangle vzor. Takže, nyní můžeme očekávat, že ab=cd tvorbě. Vzestupné on-balance volume indikátor také ukazuje možné, rally na akciovém. Na základě pravděpodobné ab=cd formace, očekáváme, že akciový dosáhnout úrovně 114 ve dnech, které přijdou.

Získat od uptrend, máme v plánu získat call opce smlouva, ze to spolehlivý binární broker. Volba by měla zůstat aktivní po dobu jednoho týdne. Navíc, v době investice v opční smlouvy, akcie společnosti Microsoft by mělo být obchodování na o $100 v Nasdaq.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: