Cukr mění na Vzestupnou zdroj Deficit se Týká

 
Cena cukru zasáhnout ještě další vysoké 16.32 centů za libru (libra) včera. Po zbývající makléřského pro téměř pět let, cena cukru začala jít pevně. Z mnoha důvodů, analytici se domnívají, že rostoucí trend právě začala v případě této zemědělské komodity.

Nejdůležitější důvod pro růst ceny cukru je dodávka deficit. Poprvé za téměř pět let, na trhu s cukrem se očekává, že vidět obrovský deficit. Rabo bank je nedávné prognózy zdroj deficit činí 6,8 milionu tun. Dříve minulý týden, výzkumné společnosti Licht zvýšila 2015-16 cukru deficit počasí na 7,2 milionů tun.

El Nino již postižených výsadeb v Brazílii, která je největším producentem cukru. Následovalo nečekané sprcha, které hrozí zpoždění sklizně v dubnu. Rabo bank, které předpověděl výkonem o 35 milionů tun cukru z Brazílie, nyní věří, že Brazílie nemůže splnit počasí snadno.
Další dva hlavní cukr pěstitelům, a to, Indie a Thajska, také trpěl El Nino efekt. V případě Indie, dešťový deficit z 30% na 45% v cukru pěstování regionů vážně postižených výnos.

Další argument ve prospěch zvýšení ceny cukru je, že Brazilský mlýny produkují více etanolu z cukrové třtiny, aby odpovídala zemi, je rostoucí poptávka po biopalivech. Takový scénář i nadále vyvíjet tlak na zásoby cukru a pomáhá dále zvyšovat v ceně. Navíc, nedávné srážky v Argentině má dát otazník na včasné dodávky cukru na světovém trhu. A konečně, na trhu s komoditami je vidět obrat v cenách v minulém měsíci. To by prospělo, cena futures na cukr stejně.

Cena cukru spadla z 14.70 centů za libru do 12.50 centů za libru v prvních dvou měsících roku 2016. Analytici připisují pokles cen na makroekonomické problémy (Čínské zpomalení hospodářského růstu a nízké ceny ropy) a fond činnosti. Tak, to může být zřejmé, že základy silně zpět další vzestup cen cukru.

Technicky vzato, komodita má velmi silnou podporu na 15% úrovni. Jak z grafu vyplývá, vzhledem k tomu, takový silný růst hybnost, cena může vidět odpor pouze v 18 úrovních.

Proto, binární možnosti obchodník by měl jen podívat do budoucího nákupu jedním dotykem možnost smlouvu. V polovině dubna datum vypršení platnosti by bylo ideální pro obchod. K dosažení zisku s omezeným rizikem, one touch cílová cena by měla být asi 17 centů.

Nejnovější články: