Cena akcií Stále Vzestupnou jako DuPont Chybí Očekávání

 
Přes vnitřní boje a chybějící příjmy v lednu zisk zpráva ukázala, DuPont (DD), cena akcií je připraven pro další zhodnocení.

Společnost citoval silnější americký dolar po celém světě jako hlavní příčinu svých příjmů slečna a řekl, že ztráta byla dost silnější, než se očekávalo.

Nicméně, silné umístění a vyzvednutí v globální poptávka by měla pouze podpořit cenu akcií.

Vyzvednutí v globální poptávka by měla být očekává, že oba NÁMI a teď Eurozóny vykazuje známky zlepšení. Ve Spojených Státech je pěstování na zdravé 3%-4% tempem na ročním základě, zatímco posledních PMI v Evropě ukazují, expanzivní území v sektoru služeb. Dát to na vrcholu uvolňování ECB a růst se chystá nastavit v střednědobém až dlouhodobém horizontu.

Technické aspekty také prospěch vyšší DD cena jako cena je nyní vznáší nad 78 dolarů úrovni, ale výlet do těchto maxim přichází po trojúhelník, který se choval jako vzor obrat zlomil vyšší. To znamená, že komplexní oprava skončila kolem 72 dolarů úroveň a přesunout následovat od tohoto bodu být impulzivní.

Nicméně, je nutné provést opravu, a já bych laskavost nákupem call opce na DuPont na cestách nižší do $76.50 oblasti, výběr datum vypršení platnosti, jako je konec měsíce, pokud tento krok přichází ve 2. polovině měsíce, nebo jeden týden datum vypršení platnosti, když to přijde ještě v 1. části.

Nejnovější články: