Mercedes Použít Blockchain pro Sledování Emisí Uhlíku

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán s Bitcoin (BTC) nadále pohybovat kolem $9,200 úrovně. V posledních 24 hodinách, Bitcoin ztratil 0,7% na obchodu na $9,265.39. Ether (ETH) ztratil 0,6% do obchodu na $188.28. Nicméně, XRP, nativní šifrovací Zvlnění, získala 1,4% na obchodu na $0.2518. Další významné altcoins, který má gaine za posledních 24 hodin patří IOTA (IOTA-$0.3346, 6.7%), Cardano (ADA-$0.0567, 1.4%), OKB (OKB-$3.29, což je o 0,1%) a Bitcoin Hotovosti (BCH-$384.62, 1.0%) Monero (XMR-$76.11, 1.4%), Tezos (XTZ-1.95, 2.5%), Dash (DASH-$114.63, -0,4%) a LEO (LEO-$0.8887, -0.5%). Na altcoins, které poklesly za posledních 24 hodin jsou Tron (TRX-$0.0191, -0.2%), Stellar (XLM-$0.0635, -0.6%), EOS (EOS-$4.18, -2.1%), Huobi (HT-$3.43, na -1,2%), Cosmos (ATOM, $4.19, měsíce -4,6%), Binance Mince (BNB-$18.43, -0.1%), Litecoin (LTC-$69.22, úrovni -2,2%), Ethereum Classic (ETC-$11.72, na -1,2%) a Drátěný (LINK-$2.78, -0.9%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Národní Banky Kambodži jména jeho digitální měny Bakong

Kambodža je centrální banka, Národní Banky Kambodži, jmenoval své digitální měny jako Bakong. Centrální banka digitální měna (CBDC) byl odhalen na základě zkoušek v celé Kambodži v červenci. Chea Serey, generální ředitel Národní Banky Kambodži, uvedl, že platforma by měla být funkční v současné fiskální čtvrtletí. Serey vysvětlil, Bakong jako "vnitrostátní platební brány pro Kambodžu."

Bakong bude hrát primární roli ve výkresu všechny podílníky v Kambodžské odvětví platebního styku v rámci výše uvedené platformy, takže je jednoduché pro konečného uživatele obchodovat s navzájem a to bez ohledu na finanční instituce budou mít účet u. Nakonec, centrální banka má v úmyslu umožnit přeshraniční platby prostřednictvím Bakong systému.

Na rozdíl od jiných blockchain-založené cryptos, Bakong je kompletní systém podporované banky. K interakci s fyzickou měnu, software peněženka spojené s každou bankovní účet je k dispozici. Platforma umožňuje v reálném čase obchodů, zatímco Národní Banky Kambodži drží údaje v centralizované způsobem sledovat pohyb peněz.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Mercedes a Circulor spojit ruce pro sledování emisí skleníkových plynů

Výrobcem luxusních aut Mercedes Benz a blockchain firma Circulor spolupracuje odhalit soud určen na monitorování emisí skleníkových plynů v dodavatelském řetězci týkající se kobalt. Podnik tím, Mercedes a Circulor je jednou z iniciativ v rámci Spuštění Autobahn program určený na rozvoj futuristické automobily. Obě firmy budou realizovat blockchain technologie pro sledování emisí uhlíku a kvantové recyklovaných materiálů kromě těžkopádné dodavatelských řetězců používaných výrobci bateriových článků.

Mercedes se nakonec snaží využít informace získané během procesu budování nové uhlíkově neutrální osobních vozidel. Na začátku, podnik bude soustředit na kobalt dodavatelského řetězce, který vytvořil problémy v nedávné minulosti vzhledem k mravům a místo původu.

Kobalt je hlavní komodita používá pro výrobu lithium-iontových baterií, s významným podílem kobaltu vyrábějí pocházející z Demokratické Republiky Kongo, země, často obviňován pro své nemorální těžbou kobaltu prostředí.

V roce 2017, OSN soudí, že 168 milionů dětí byly využívány po celém světě, s přibližně 40 000 dětí v kobaltové doly v demokratické republice kongo. To znamená, konkrétně jeho zásadní význam pro podniky, pochopit původ minerálních látek, které jsou používány v jejich výrobním procesu.

Na blockchain-založené zkušební program bude čerpat pohyb surovin a jejich souvisejících emisí uhlíku, kromě kvantové recyklovaného materiálu využity v dodavatelském řetězci. To bude údajně pomáhat Mercedes rozhodnout, zda jeho společník firmy splňovat kritéria udržitelnosti, zejména pokud jde o lidská práva.

 

Xpring zahájit komunitní webové stránky s názvem DevRel

Zvlnění je investiční divize, Xpring, má v úmyslu zahájit fórum a komunitní webové stránky, s názvem "developer relations (DevRel)," zaměřena na vývojáře platformy. Podle Xpring, hlavní část jeho zaměstnanci se podílejí na programování. Takže, Xpring se domnívá, "DevRel jako uši a ústa Xpring," post čte.

Xpring zpočátku choval pouze jako čistě investiční divize Zvlnění. Pouze v říjnu roku 2019, udělal Xpring přijít s vývojářskou platformu, dláždit cestu pro vývoj nových aplikací. Později, v prosinci 2019, Xpring zahrnuto několik funkcí platformy, včetně SDK, která zajišťuje kompatibilitu pro aplikace postavené programátory. Xpring uvedl, o interakci s tvůrci prostřednictvím obsahu, podporu a události.

Xpring má v úmyslu poskytnout kódy s podporou nástroje jako ukázkový kód a vzdělávací materiály. Kromě toho, Xpring také plánuje pořádat konference, a zároveň nabízí technickou podporu s cílem udržet společenství práce s Xpring platformy.

 

Různé

Genesis končí 4Q 2019 s rekordní úvěr pokroky

Genesis, populární kryptoměna investiční podnik, skončil v roce 2019 čtvrtém čtvrtletí s rekordním půjčky pokroky, protože společnost byla založena. Genesis poskytla více než 4,25 miliard dolarů v půjčkách od svého založení v Březnu 2018, s jeho výkonem ve 4. čtvrtletí je zatím nejlepší v historii. Ve čtvrtém čtvrtletí, Genesis advanced přes $1.10 miliard eur v půjčkách pro institucionální klienty, s celkovou aktivní půjčky ve výši 545 milionů eur, což odráží nárůst o 23% od $450 milionů v předchozím čtvrtletí.

Navzdory 14% pokles v ceně, Bitcoin (BTC), Genesis zaznamenává nárůst aktivní úvěrového portfolia a úvěrové vylepšení. Půjčky v amerických dolarech se také zvýšil a představuje 37% aktivního úvěrového portfolia Genesis v Q4 2019.

Na konci prosince 2019, celý crypto úvěr sektor byla oceněna na $4.70$, zatímco počet crypto úvěr platformy nadále růst rychlým tempem. I přesto, že věřitelé si uvědomil, výnosy ve výši jen $86 milionů jako úrok od roku 2018, poptávka po crypto úvěry se zvyšuje.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: