Yen Posiluje Na Rostoucí Nejistotu V americko-čínských Rozhovorů

 

Japonský jen posílil vůči jeho vrstevníci v klidné obchodování jako včera. Jak tam byly žádné významné ekonomické zprávy, nebo zásadní události, boční pohyb byl vidět na trzích. Blednutí očekávání pro rozšíření Japonsko-AMERICKÉ úrokové diferenciály také pomáhal USD/JPY prodat-off. Další významný rozvoj, který doporučuje obchodníkům vyhýbat dolar byl, že AMERICKÉ Ministerstvo Spravedlnosti účtován Čína-založené Huawei Technologies Co s podvody, stupňující se US-Sino trade napětí.

 

BoJ je outlook, rostoucí americko-Čínské obchodní napětí posílení jenu

Včera, zápisy z jednání měnové politiky prosince zveřejněných Bank of Japan nabízí minimální poznatky o ekonomice. Pokud jde o ekonomický výhled, minut řekl: "členové se shodli, že to byl pravděpodobně pokračovat v mírné expanzi."

Zatímco zvýraznění překážky ekonomika může čelit v následujících měsících, minut také poukázal na slabost ve vývozu do Číny. Na minuty setkání také ukázal, že Japonské "firmy se konala opatrné pohledy, hlavně na pozadí dlouhodobé americko-Čínské obchodní tření."

Pokud jde o inflaci, poznámky, řekl: "rok-na-rok tempo růstu CPI nadále vykazují relativně slabý vývoj ve srovnání s hospodářský rozvoj a trh práce se utahuje."

Ještě, výhled pro budoucí vývoj byl poněkud optimistický: "pokud jde o výhled pro ceny, většina členů sdílí názor, že meziroční tempo změny v CPI byl pravděpodobně postupně zvyšovat směrem k 2%, a to především na zadní straně, že mezera výstupu pozitivní a středně - až dlouhodobá inflační očekávání stoupá."

Později, včera, Bank of Japan vydala Měsíční Zprávu o Službách, Index Cen výrobců (SPPI), který ukázal, 1,1% y-o-y nárůst v prosinci. V předchozím měsíci, Měsíční Zprávu o Službách, Index Cen výrobců vzrostl o 1,2%. Ekonomové očekávali tempo růstu zůstat beze změny v prosinci. Měsíční Zprávu o Službách, Index Cen výrobců je hlavní ukazatel spotřebitelské inflace.

Optimistický výhled ohledně Japonské ekonomiky, tak jak ji odhalila BoJ minuty setkání a relativně stabilní SPPI vyvolalo růst USD/JPY prodat-off. Podle obchodníků, dolar byl také zapadl vykládání dolarů Japonských vývozců.

Tam také byli zprávy, že Fed zvažuje předčasné ukončení jeho snížení bilanční sumy. Nejmenovaný představitel hlavní cennými papíry se domníval, že zpráva "pomohl snížit očekávání trhu pro rozšíření v Japonsko-AMERICKÉ úrokové sazby mezery, a to z dolaru citlivé na prodej versus yen."

Mezitím, Ministerstvo Spravedlnosti účtován Čínská Huawei Technologies Co Ltd, její finanční ředitel a další dva manažeři bank a podvodu drátu pro porušení sankcí proti Íránu. Investoři se obávají, že poplatky by mohly dále kalí důležité obchodní jednání měla začít dnes. Zejména, čínský vicepremiér Liu On, se očekává, že na setkání AMERICKÉ Obchodní Zástupce Robert Lighthizer.

V komentáři k vlivu obchodu napětí na poptávku po rizikových aktivech, Nick Twidale, provozní ředitel na Rakuten Securities, řekl, "Tam je mnohem menší šance, že dostaneme něco pozitivního z těchto obchodních jednáních. To je pravděpodobné, že je to špatné pro riziková aktiva, jako jsou akcie, a očekáváme, že dolar/japonský jen a Australský dolar pod tlakem."

Měna obchodníci budou také pozorně dívá na Federální Výbor pro Otevřený Trh, politika setkání, které se má začít později, když Předseda Jerome Powell je obecně předpokládá vědomí zvýšení rizika pro NÁS v důsledku globální ekonomické zpomalení. Proto můžeme očekávat, že páru USD/JPY zůstane slabá v krátkodobém horizontu.

Technicky je měnový pár čelí těžký odpor 109.70. Navíc, MACD indikátor je rovněž v záporné oblasti. Další hlavní podpora se očekává, že pouze v 108.80 úrovně. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstane slabá v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: