Medvědí Obchodní Plán pro Carrefour

 
S přítomností ve více než třiceti třech zemích a téměř jeden tisíc pět set "hypermarketů", Carrefour SA (EPA:CA), je jedním z největších prodejců v Evropě. To je také symbolem francouzské ekonomiky.

V tomto roce začal s velkou vyhlídky pro Evropské společnosti, které dělají firmy v rámci Evropy. Evropská Centrální Banka (ECB) zahájila program nákupu dluhopisů s uvedeným záměrem oslabení místní měny, Eura. Bezprostřední efekt byl u aktiv začít nafukování hodnoty. Jedním ze skvělých míst, aby nalít peníze do tohoto bodu, byl na akciových trzích. Není divu, že akciové indexy skočil na novinky, a tento pohyb byl jásali na investory, že viděl, jak sdílet ceny, čímž se v silné zisky.

Nicméně, Euro se obchoduje na úrovni kolem 1.11 na americký dolar, od kolem 1.40 před tím, než ECB zahájila program nákupu dluhopisů. Mít slabší Euro znamenalo, že společnosti jako Carrefour zmenšil jejich vyjednávací sílu pro dovážené zboží.

Technické obraz vypadá potvrdit výše uvedená tvrzení, v tom smyslu, že na začátku roku 2015 viděl ceny akcií na vzestupu hladiny nad 32 eur/akcii bylo dosaženo. Nicméně, tento krok se zdál být nápravná od minima v polovině roku 2012 (v eur 14/podíl plochy). To si žádá naši pozornost pohybující se dopředu.

Co bych rád viděl, z toho podíl cena je trochu odrazit, než obchodování opce. Nápad je počkat na cenu €29 z aktuální výši 26 prostor před zapojením na druhou stranu.

Eurozóna měl PMI (Purchasing Manager Index) dnes zveřejnila, a čtvrtletí se ukázalo být nejsilnější za poslední čtyři roky. To může být proto, že ECB program nákupu dluhopisů a účinky monetární politiky začínají být vidět. To znamená, že silnější růst by se dalo očekávat. Mluvím o obou výroby a služeb, a to znamená hodně pro ekonomiku, která postrádá inflace a nízký růst vyhlídky.

Je však třeba poznamenat, že měnová politika vyžaduje čas, takže dokud neuvidíme, kompletní návrat k růstu a inflace, akcie může táhnout déle.

V důsledku toho, jsem spíše nevýhoda z €29 úroveň, a to znamená, že opce s měsíční datum vypršení platnosti, nebo na konci měsíce vypršení platnosti, cokoliv datum vypršení platnosti vyhovuje nejlépe.

Nejnovější články: