Úvod do Binární Možnosti Obchodování TradersAsset

V jeho nejvíce zjednodušující přehled, Binární Opce je forma spekulativní obchodování s futures, přičemž odměna je buď předem dohodnutou částku, nebo vůbec nic. Tento dvojí výsledek je důvod, proč pojem "Binární" se používá. Binární Možnosti lze aplikovat na široké množství aktiv, včetně Komodit, Akcií, Indexy a dokonce i Měnové Páry.

Hlavním předpokladem požadované podle těchto aktiv je, že jejich hodnoty se pohybují neustále v průběhu každého obchodního dne. To je důležité, jako nikdy skutečně koupit aktiva při nákupu binární opce, jste prostě dělat spekulativní investice na majetku chování po stanovenou dobu.

Binární Možnosti získaly velkou popularitu v posledních letech díky své jednoduché nahoru/dolů přírodě, nízké náklady potřebné k účasti a zvýšení počtu on-line makléři nabízejí služby veřejnosti. Oni jsou nyní dostupnější než kdy jindy, a poskytují neuvěřitelnou příležitost pro obchodníky, jak vydělat obrovské zisky v jak malý jako 30 sekund (stejně Jako u jakékoli formy finančního obchodování a investice, tam je míra rizika).

Top 20 Binární Opce Makléřů

Ne.BrokerAkontaceRegulovanéVýplatní %Recenze
1.$250Ne90%Recenze
2.$10Ano95%Recenze
3.$250Ne95%Recenze

Obchod bez přípravy nebo pochopení nástrojů, nástroje a procesy k dispozici, a spustit vysoké šance narazit obchodní ztráty. Na rozdíl od hazardních her nebo sázek, kde je vysoká míra šanci účinky vašeho úspěchu, tajemství úspěchu v online obchodování, jako vždy, je vzdělávání. Jednoduché pochopení základní terminologie, sám se zvýší vaše šance výrazně. S tím na mysli, máme stručný přehled pojmů a frází používaných v Binární Obchodování s Opcemi, které vám pomohou ve vašem Binární Možnosti obchodní kariéru.

Základní Terminologie

Každá forma obchodování má svou vlastní sadu běžných výrazů a frází. Shromáždili jsme řadu Binární Opce příklady zde, aby vám poskytl určitý vhled nejvíce populární výrazy.

Pip – je To zkratka pro "percentage In Point". Hodnota měnového páru je obvykle prezentována až na pět desetinných míst, jako jsou, 1.75164. Bod 1 číslo vlevo od desetinné čárky a pip je reprezentován jako nejnižší hodnota vpravo od desetinné čárky. V tomto příkladu, to by bylo číslo 4. Ostatní aktiva v Binární Možnosti jsou měřeny v oblasti cen (např. centů a dolarů).

CallOpce – To je jméno dané investice, které se předpokládá nárůst hodnoty v době platnosti. Zisk může být tím, že vaše hodnoty aktiv zvyšování hodnoty tím, že ani jeden Pip nebo cent, přes jeho Realizační Cenu.

Opce – To je opak Call Opce, a odkazuje na investici, která předpokládá pokles hodnoty v době platnosti. Zisk může být tím, že vaše hodnoty aktiv snížení hodnoty o jeden Pip nebo cent, přes jeho Realizační Cenu.

Strike Cena – To je cena základní Binární Opce aktiva v době nákupu. Když opce vyprší, je ve srovnání s Realizační Cenou k určení, zda uzavírací cenu získal v hodnota (V Penězích), nebo ztratila svou hodnotu (Peníze).

V Peníze – volba je odkazoval se na jako Na Peníze, pokud to má získané hodnoty/vyplaceno po uplynutí. To může odkazovat na Call Opce a Put Opce. Call Opce bude V Penězích, pokud hodnota aktiva je vyšší než Realizační Cena v platnosti. Podobně, Opce bude V Penězích, pokud hodnota aktiva je nižší než Strike Cena v platnosti.

Z Peněz –To je doslova o tom, že jste ztratili obchodu. Dualistický win/ztratit charakter Binární Možnosti znamená, že výhry a prohry vaše investice je rovněž možné. Call Opce bude z Peněz, pokud aktiva je nižší než strike cena v platnosti. Put Opce je Mimo Peněz, když aktiva je vyšší než realizační cena v platnosti.

Na Peníze – velmi vzácný výskyt v neustále se měnící finanční trhy je, když možnost rovná se tržní cena podkladového cenného papíru v době platnosti. To není ani výhra, nebo prohra a vaše investice se obvykle vrátí k vám.

Typy Binární Možnosti Obchody

Existuje řada proměnných, které všichni obchodníci měli zvážit před provedením investice, ale Binární Možnosti obchodování je obvykle ne více než tři jednoduché kroky, za předpokladu, že máte obchodní účet a vybral aktivum, s kterým chcete obchodovat.

 • High/Low Opce (aka: Standardní Binární Možnosti Obchodu)
  1. Vyberte Hovor (High) nebo Put (Nízká) predikce
  2. Zadejte své Investice částku a vyberte čas vypršení platnosti
  3. Klepněte Na Tlačítko "Investovat"

  Různé výplaty procenta bude nabízen pro obchodníky v závislosti na jejich volby doby platnosti a investiční částky. Jakmile je obchod je vyroben, je to prostě čekat až do své pre-určuje čas vypršení platnosti, a pak budete vědět, jestli jste jsou V Penězích, nebo ne.

  Existuje několik více pokročilé Binární Možnosti obchodování metod k dispozici pro obchodníky. Tyto používat základní formát je uvedeno výše, ale přispět k více sofistikované Binární Možnosti strategie.

 • Krátkodobé Možností – To je kolektivní termín používaný k popisu možností, které končí v 5 minut nebo méně, a jsou některé z nejvíce obchodovaných Opcí. Tyto mohou zahrnovat uplynutí 30 sekund, 60 sekund, 2 minuty a samozřejmě 5 minut. Tyto možnosti jsou obvykle používány k obchodu po rozbití ekonomické události a zprávy. Krátkodobé Možnosti jsou velmi populární, ale může být složité a vyžadovat pochopení Fundamentální Analýzy.
 • Klepněte na Možnosti – trhy mají povahu upevnit a to poskytuje trend vzory. Mohou obchodníci analyzovat a použít tyto, aby se vzdělaný předpoklady na potenciální budoucí hodnoty aktiv. To je místo, kde Dotkněte se Možnosti přijít. Mají tendenci mít tři sub-volby; Touch, no Touch & High Yield Touch.Ve standardním Dotykovým Možnost, Obchodníci, vyberte konkrétní hodnota, kterou aktivum musí dosáhnout ve stanovené lhůtě. Tato hodnota se nazývá Spoušť. Standardní High/Low Opce pouze vyprší na pre-nastavit čas vypršení platnosti. One Touch Opce vyprší, jakmile Spoušť je dosaženo, automaticky zavírání Možnost V Penězích.V případě no Touch Opce, můžete si vybrat stejnou Spoušť, ale ty jsou nyní investice za předpokladu, že váš majetek NEBUDE k dosažení Spouštěcí hodnotu tím, že pre-nastavit čas vypršení platnosti. Pokud máte pravdu, budete vydělávat předem dohodnuté vrátit.High Yield Touch Opce je velmi podobný klasické High/Low Opce, s výjimkou, že jsou nabízeny velmi agresivní pevné vrátit, například 350% své investice, pokud vaše aktiva dosáhne své cílové hodnoty a vy jste spekulativně investoval správně.Závislé na makléře, Touch, no Touch, a High Yield Touch Opce může poskytovat obchodníci s možností výstupu možnost předčasného pokud cena půjde proti nim.
 • Hranice Možností – Tyto jsou také známý jako Rozsah Možnosti. Při obchodování Boundary Opcí, binární možnosti aktiva je dána dvě cílové ceny ve vztahu k realizační cena/cena na trhu. První cena bude vyšší než realizační cena a druhá cena bude nižší než realizační cena, a tím poskytuje Rozsah nebo Hranice.Obchodník musí nyní vyberte v případě, že aktivum bude dokončit Dovnitř nebo Ven vzhledem k rozsahu, v předem stanoveném časovém rámci. Tyto možnosti mohou být obvykle uzavřen brzy, a měli byste tak učinit, zatímco ve správném rozsahu tak, aby byly V Peníze, nebudete mít plnou předem dohodnuté výplaty, ale většina makléři vám poskytne nějakou formu návratu. Obchodníci mohou obvykle najít High Yield Boundary Opce s většinou obchodníků.Ty fungují přesně jako normální Hranici možností, ale nabízejí velmi agresivní výplaty a velmi přísné hranice, takže tyto vysoké výnosové možnosti velmi lákavé, a náročná ve stejné míře.

Kde By Se Vám Obchod?

Existuje několik Binární Možnosti Makléři k dispozici, a tato čísla jsou nastaveny tak, aby zvýšení jako obchodní možnosti on-line roste v popularitě. S tím na mysli, co by měli obchodníci hledat v makléř, a jak si najít to pravé pro vás? Udělali jsme to jednoduše tím, že kontrola a prezentace nejlepších makléřů za vaši pozornost.

Naše recenze jsou komplexní, a my se podíváme na počet proměnných v každé recenzi. Patří mezi ně; Nařízení, Obchodní Platformou, Demo Účet Nabízí, Skutečné Peníze Účet (inc. Minimální Vklad, Bonus a Výnosy), Bankovní Možnosti, Podporu a Služby Zákazníkům.

Proklikat na naše makléře, hodnocení podle regionu, přečtěte si naše podrobné recenze, vyberte si makléře, který je pro vás to pravé, a začít obchodovat. Je to tak jednoduché.

Nejnovější články: