Firefox Quantum Browser Nabízí Anti-Cryptojacking Funkce

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán s mírným medvědí směr. Bitcoin (BTC) se nepodařilo potřetí včera přes 8,000 bariéru. Kryptoměna v současné době pohybuje kolem 7,600 úrovní, s 6.4% pokles v minulém týdnu a 3,6% ztráty v posledních 24 hodinách. Ethereum (ETH), nicméně, se zdá být na tom lépe, jak to má prohráli pouze o 1,8% v minulém týdnu k obchodování na $244 úrovně. Je ironií, že většina ztrát přišli za posledních 24 hodin. Navíc, všechny hlavní altcoins ztratili mezi 2% a 9%, v posledních 24 hodin. To zahrnuje Ripple (XRP-$0.3747, -6%), EOS (EOS-$5.93, -6.0%), Stellar (XLM-$0.1224, -9.8%), TRON (TRX-$0.02725, -5.4%), Cardano (ADA-$0.0781, -7.7%), Bitcoin Hotovosti ($391.56, -6.5%), Litecoin (LTC-$87.84, -3.9%) a IOTA (MIOTA-$0.3812, -8.5%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Japonsko přináší nové crypto nařízení v účinek

Nový crypto zákon byl zaveden podle Japonského Domu Zástupců v horní komoře Národní Stravy. Dolní komora se přestěhovala crypto změny související s převažující finančního práva během poslední plenární zasedání. Revize na dva Japonské finanční pravidla – Finančních Nástrojů a Exchange Zákona a Zákona o Platebních Službách – cílem je zlepšit domácí cryptocurrency trading zákony. Změny údajně rozšířit nařízení začleněním zákony pro zadlužené (rozpětí) obchodování s cryptocurrencies.

Současná právní úprava zahrnuje také změnu crypto-související terminologie, změnou výrazu "virtuální měny" na "crypto aktiv." V Březnu, Japonských zákonodárců implementovat pravidla související s crypto-měny obchodní marže. Výkonné Japonské vlády, Vlády Japonska, autorizovaný návrhu změny finančního nástroje a platební služby pravidla Japonska, omezení pákového efektu pro cryptocurrency obchodní marže ve dvou až čtyř násobek původního vkladu.

 

Izraelský soud pravidla Bitcoin přínosem a ne měny

Soudce v Izraeli prošel dekret, Bitcoin (BTC) stav majetku a nikoliv měně. Rozhodnutí je vnímáno jako důležité, protože to znamená, že zisky generované z kryptoměna prodej bude nyní podléhat dani z kapitálových výnosů. Noam Copel, který založil blockchain spuštění DAV, koupil BTC v roce 2011 a zředěný v roce 2013, čímž se vytváří zisk $2.90 milionů na základě aktuální tržní ceny.

Obžalovaný tvrdil, že Bitcoin by měla být považována za zahraniční měny, stejně jako zisky z exchange rate volatilita, nejsou zdaněny. Nicméně, Izrael Daňového Úřadu (ITA) tvrdil, že fiat měny musí být fyzicky k dispozici podle zákonů každého národa. Soudce Shmuel Bornstein potvrdil argument ZDP a rozhodl, že Bitcoin nesplňuje kritéria. Zejména, soudce uvedl, že soud může změnit své vnímání v budoucnu, a rozhodnutí je čistě na základě současné situace.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Firefox Quantum je propuštěn, který nabízí ochranu proti cryptojacking

Mozilla oznámila, že její nejnovější verzi prohlížeče, přezdívaná Firefox Quantum, nabízí ochranu proti cryptojacking proces zahrnující instalaci mining software do systému bez souhlasu uživatele. Těžební software se stáhne automaticky, když surfař navštíví podezřelé webové stránky. Na cryptojacking ochranu zařízení může být aktivován na open source prohlížeče, jak a kdy se uživatel považuje za nezbytné.

Mozilla již dříve varoval, prostřednictvím svého blogu o cryptojacking skripty vložené na webové stránky. Bojovat jako manipulativní triky, Mozilla spolupracoval s on-line privacy-zaměřené firmy Odpojte vyvinout nástroj, který zabraňuje crypto miner od stahování přes jejich prohlížeče. Pomocí páčky funkce, mohou uživatelé aktivovat zařízení, které údajně brání crypto zloději využili přebytek výpočetní síly, aby moje cryptos.

V srpnu 2018, Mozilla oznámila, že by zajištění prevence cryptojacking v nadcházejících verzích prohlížeče. Minulý měsíc, Firefox představil verzí prohlížečů Noční 68 a Beta 67, který zahrnoval cryptojacking ochranu zařízení.

Firefox Quantum má v úmyslu ukončit metoda snímání otisků prstů, který vytvoří digitální otisk prstu uživatele, sledovat jejich zvyky.

 

JD.com platí pro více než 200 patenty blockchain

JD.com, populární Čínské e-commerce firmy, požádal o více než 200 blockchain patenty. Zejména jeho konkurent, Alibaba, požádal o 262 blockchain související s patenty, zatímco Čínský internet obří Tencent a Baidu použili pro 80 a 50 blockchain patentů, resp. Detaily byly na základě informací poskytnutých Duševního Vlastnictví Centrum Číny Informací a Komunikace. Údaje naznačují, že JD.com topy na seznam s ohledem na blockchain patenty, s Alibaba, Tencent a Baidu, přičemž druhé, sedmé a patnácté místo, v tomto pořadí.

Čína vede svět, když přijde na blockchain patenty. Mezi lety 2013 a 2018, Čína podala 4,435 blockchain patentových přihlášek, což představuje 48% z globální blockchain patentových přihlášek podle "Blockchain Patent Situace Bílá kniha (Verze 1.0)" , zveřejněné na stránkách China Telecom. USA stojí vedle Číny s 1,833 blockchain patentů, což představuje podíl ve výši 21%.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: