Microsoft Otázky Q3 Zisk Upozornění na Virus Obavy

 

Microsoft (Nasdaq: MSFT) ve čtvrtek oznámil, že by mohl chybět čtvrtletní příjmy outlook vydané dříve pro personal computing segmentu, který zahrnuje Windows, tablety a Povrch notebooků. Ve společnosti objasnit, že pravděpodobnost, že chybí starší vedení, protože koronavirus problém, který má vliv výroby v Číně. Oznámení má přijít uprostřed zrychlené sell-off na trhu v důsledku obav o virus. Zejména, akcie Microsoft ztratil 4.7%, než varování bylo vydáno. Po oznámení, že Microsoft prohrál $11.99 nebo 7.05%, aby uzavřel na $158.18.

Při vydávání fiskálního roku 2020 třetí čtvrtletí zisk varování, Redmond, Washington-společnost se sídlem prohlásil, že jeho nejsledovanější, rychle rostoucí cloud computingu podnikání není očekává, že bude ovlivněn žádným způsobem.

Windows OEM segmentu, generuje příjmy z prodeje licencí Windows miniaplikace výrobců, kromě licence pro nekomerční a komerční Ks. Zatímco příjmy z licencí pro komerční systémem Windows gadgets tvoří 40% Windows příjmy, příjmy z licencí pro non-komerční zařízení představují zhruba 20% celkových Windows příjmů.

Microsoft již dříve uvedl, že očekává zisk mezi $10.75 na akcii a $11.15 miliard z Windows OEM. Společnost je zatím vydávat aktualizovaný pohled. Další pokyny pro 3Q roku 2020 ještě stojí, upozornila společnost.

V průběhu fiskálního roku 2020 za druhé čtvrtletí, Více Personal Computing Segmentu generovány zhruba 36% z celkových tržeb a přibližně 30% provozních příjmů. Segment obsahuje POČÍTAČE, příslušenství, vyhledávání, hraní her a MSN reklamy, kromě Windows a Povrchu.

Na rozdíl od Apple, Microsoft měl minimální tržby v Číně. Konkrétně, Čínský trh představuje méně než 2% Microsoft celkové příjmy. I když existuje značné využití Microsoft Windows a Kancelářských výrobků v Číně, softwarový balíček je obvykle nelegální.

Ve svém prohlášení, Microsoft zdůraznil, že jeho dodavatelského řetězce, přičemž více času na návrat do normálu vzhledem k koronavirus problém. "I když vidíme silnou Windows poptávky v souladu s naším očekáváním, dodavatelského řetězce se vrací k normálnímu provozu pomalejším tempem, než se předpokládalo v době našeho 2. Čtvrtletí zisk volání. Výsledkem je, že za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2020, neočekáváme, že pro splnění našich Více Personal Computing segmentu pokyny, pokud Windows OEM a Povrchu jsou více negativní dopad, než se dříve předpokládalo."

Asi před týdnem Apple sekl svůj výhled prodeje, protože otázky veřejného zdraví z Covid-19 (coronavirus). Podobně, dříve tento týden, HP, který je v seznamu top prodejci Windows Pc, uvedl, že podniky by mohly odložit své plány na aktualizaci Windows 10 software.

Dan Ives, generální ředitel společnosti Wedbush Securities, se domníval, že varovné prohlášení vydané společností Microsoft a Apple, dva renomovaní kotovaných podniků, zvýrazněné náchylnost technologie dodavatelských řetězců v Jižní Asijské země. S ohledem na rizika, mnoho tech firem působících velkých továren v Číně začali stěhovat do jiných low-cost výrobní zemích, jako je Vietnam.

Ives se domníval, že varování od Microsoft mohl zvýšit obavy o dodavatelském řetězci dalších firem. "Když bellwethers, jako je Microsoft přijít a hovořit o dodavatelském řetězci, a jak to bude mít negativní dopad na poptávku PC, to fanoušci plameny některé obavy z tu pro širší dodavatelského řetězce."

Varování zisk očekává, aby se zásob makléřského v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že populace klesá poté, co čelí odporu na 180 úrovní. Další podpora se předpokládá pouze u 140. Navíc, ultimate oscilátor je také dosahuje nových minim. Proto očekáváme, že akcie zůstávají v sestupný trend v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: