Libry Stoupat jako Brexit Obavy Slábnout

 
Nemáme žádné popírání, že výsledek Brexit bude mít vliv na hospodářství spojeného KRÁLOVSTVÍ pro nadcházející roky. Nicméně, spekulanti nebraly ohled na ekonomické síle BRITÁNII, zatímco bít Libry ve prospěch měn bojují ekonomiky. Na GBPZAR (Libra-Rand) je jeden takový měnový pár, který se snížil o 15% v řádu jednoho měsíce. Čistě podporovaný nervozita investorů, GBPZAR pár měl skoro volný pád z vysoké 23.2136 na minimum 20.0194. Nicméně, podívejte se na situaci v obou zemích naznačuje, že to nebude trvat dlouho pro Libra posílila proti Rand.

Skutečný dopad Brexit na ekonomiku velké BRITÁNIE i eurozóna je těžké předvídat, v tomto bodě v čase. Většina analytiků věří, že dokud Premiér David Cameron předá štafetu moci jeho nástupce v říjnu, bude jen stěží pokročit ve velké BRITÁNII. To znamená, obchodu a obecné činnosti mezi BRITÁNII a Eurozóně bude pokračovat jako obvykle. Nakonec, takový scénář by mohl vyvolat krátkodobou úlevu rally v Útulku na základě měnových párů. Krátkodobé pokrytí v měnových trzích bude také vést ke zvýšení směnného kurzu Libry.

Na druhou stranu, v Jižní Africe je v současné době prochází štíhlé období, a to jak politicky, tak ekonomicky. Země je kvůli čelit místní volby na 3. srpna. Investoři se obávají, že klíčení protesty mohou proměnit v plnohodnotného volebního násilí.

Oponování v ceny komodit negativně projevil na ekonomice. Pokračující sucho je dále zvýšena zemědělců nouzi. Ekonomika klesla o 1,2%, ve srovnání s předchozím čtvrtletím. Na y-o-y základ, ekonomika vykázala záporný růst o 0,2%. V poslední době, Jižní Afrika ministr financí Pravin Gordhan zdobené prognóza hospodářského růstu na 0,9% z předchozího odhadu ve výši 1,7%. MMF (Mezinárodní Měnový Fond) předpokládá růst pouze o 0,6% v roce 2016. Míra nezaměstnanosti 26,7% je nejvyšší od roku 2008. Tak, základy prospěch Útulku pro posílení proti Rand.

Technicky vzato, GBPZAR vytvořila býčího Gartley harmonický vzor. Proto technicky, dlouhé pozici, je nejlepší volbou pro Forex obchodník. Příkaz stop loss může být umístěn pod 20, zatímco cílem účetní zisk může být umístěn na 21.10.

Binární obchodník může koupit jeden dotek volání možnost těžit z pravděpodobného trendu v GBPZAR pár. Strike cena 21 je téměř jisté, že k dosažení tak dlouho, jak one touch opce smlouva zůstává v platnosti po dobu alespoň jednoho měsíce.

Nejnovější články: