Aussie Zůstává Slabý Na Měkké Růst Mezd Dat

 
Rally v ceně železné rudy až o 80 dolarů za tunu je schopen zastavit od Aussie klesá vůči americkému dolaru v posledních několika dnech. Ve skutečnosti, Goldman Sachs vydala vzestupnou tři měsíce železné rudy cíl 85 dolarů za tunu. Podobně, koksovatelné uhlí je také vzpírá celkový pokles cen komodit. Nicméně, dva nejvyšší export komodit z Austrálie jsou schopny udržet Aussie v uptrend. Jak je vysvětleno níže, se týká více než růst mezd, inflace a úrokové diferenciály s NÁMI mají negativní dopad na Aussie. Očekáváme, že pár AUDUSD, který je v současné době obchodování na 0.7870, zůstat v sestupný trend na týden dopředu.

Úrokové sazby jsou přímo úměrný síle měny. Pro centrální banku zvýšit sazby, vyšší růst mezd a nižší míry nezaměstnanosti jsou vždy předpoklady.

Podle Australského statistického Úřadu, mzdový index cen (WPI) se zvýšila o 0,55% ve čtvrtletí, které skončilo v prosinci. Analytici očekávali mezd index cen růst o 0,5%. V předchozím čtvrtletí, mezd index cen vzrostl o 0,5%. Na anualizované bázi, mezd index cen vzrostl 2,08%. Zatímco v soukromém sektoru se mzdy zvýšily o 1,9%, mzdy ve veřejném sektoru ocenil 2.4%. Vzhledem k míře inflace, v reálném vyjádření průměrná dělnická kupní síla zvýšila pouze o 0,2% ve srovnání s loňským rokem. Další, marginální zvýšení titulek mzdy je především v důsledku zvýšení mezd ve veřejném sektoru.

V další zprávě, Australian Bureau of Statistics oznámil, že stavební práce se snížil o 19,4% ve čtvrtém čtvrtletí, po zisky 9,8% a 16,6% v Q2 a Q3. Q2 a Q3 stavební práce údaje byly nadhodnoceny o dovoz z velké LNG struktur. Kromě soukromé inženýrství, Q4 aktivita byla měkčí, než se očekávalo. Celkové veřejné práce poklesly o 0,9%, oproti analytici očekávání 1,4% růstu. Navíc, celkový vlastní stavební práce klesly o 0,4%, proti očekávání analytiků o 1% zvýšit. Slabé ekonomické údaje mají prakticky zajištěno, že Reserve Bank of Australia nebude pokračovat s zvýšení sazeb v dohledné době.

Během nedávného zasedání měnové politiky, RBA ponechala referenční úrokovou sazbu na 1,5% pro 19. měsíc po sobě. Zápis z jednání ukazují, že politici nemají zájem zvažuje zvýšení sazeb v tomto bodě v čase. Úrokové sazby derivátů, také ukazují na možnost zvýšení úrokových sazeb pouze v roce 2019.

Naopak, v USA, na trhu je dávat 113% šanci na zvýšení úrokových sazeb Fed v Březnu. Zvýšení sazeb v Březnu by zajištění parity mezi Australské a AMERICKÉ úrokové sazby. Jedním z hlavních důvodů pro Australský dolar zůstane býčí proti dolar a dalších měn je úrokové diferenciály. Parity mezi Australské a AMERICKÉ úrokové sazby bude Aussie ztratit svůj zásadní podporu proti dolar. Proto, základy podpory a pokles pár AUDUSD.

Cena graf ukazuje odpor pro AUDUSD pár na 0.7940. Indikátor hybnost překročil níže čtení 100. Kromě toho, pár se pohybuje v sestupném trendu, jak je znázorněno na obrázku níže. Proto je současný pokles se očekává i nadále.

Krátké pozice může být stanovena tím, že nám získat z aktuální sestupný trend. Můžeme otevřít krátkou pozici v blízkosti 0.7850. Navíc, příkaz stop loss bude umístěn nad 0.7980. Krátké pozice se bude vztahovat až na pár AUDUSD odmítá 0.7680 úrovně.

Navíc, můžeme také investovat do dal možnost získat od sestupný trend v AUDUSD pár. Možnost smlouva může být koupil, když se pár obchoduje v blízkosti 0.7860 na měnovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: