Euro Posiluje Na Silnou Itálii Průmyslových Dat

 

Euro-dolar byl pokles proti G10 měn následující italského rozpočtu saga a posílení amerického dolaru. Konkrétně, euro ponořil vůči Kanadskému dolaru, především ropy rally. Nicméně euro má nějaký oddech včera, po zveřejnění lepších, než se očekávalo, francouzské a italské průmyslové údaje.

 

Francie, Itálie ekonomických dat a pokles cen ropy

Růst v francouzská průmyslová produkce poklesla v srpnu z dřívější měsíc, podle údajů, které zveřejnil francouzský statistický úřad INSEE, ale překročil odhady. Průmyslová produkce v srpnu rostla o 0,3%, oproti 0,8% registrované v červenci. Průzkum, který provedla agentura Reuters ukotvily srpnu průmyslová produkce růst o 0,1%.

Navíc, Itálie je průmyslový sektor předčil očekávání trhu v srpnu, roste nejrychlejším tempem od prosince 2017. Podle italského Národního Institutu Statistiky, Průmyslová výroba vzrostla o 1,7% m-o-m v srpnu. Ekonomové oslovení agenturou Reuters se předpokládá růst o 0,8%.

V pondělí, Bank of France zvýšila 3Q18 hospodářskému růstu výhled pro země, říká, že to nyní očekává, že hospodářské expanzi o 0,5%, což představuje nárůst o 0,1% z předchozího růstu.

Na komoditním trhu, US futures ropy klesla o 2,4% nižší, jak se NÁM akciové trhy obecně klesly, i když energie obchodníci byli znepokojeni ustupující dodávek z Íránu v důsledku sankcí USA.

Ceny ropy klesly 2.77% na $72.88, pokles o více než $2 za týden. Podobně Brent bylo obchodování dolů 2.68% (-$2.28) na $82.72, což představuje zhruba $2 za poslední týden.

Pokles ceny ropy byl způsoben především nárůstem zásob o 2,3 milionu barelů na Cushing, Oklahoma stránky, největší nahromadění od Března roku 2018.

V komentáři k poklesu cen ropy, Christian Lawrence, senior stratég trhu v Rabobank řekl: "já si myslím, že dnes je především olej příběh a skutečnost, že Kanada je standout v G10 dává smysl, protože to je G10 olej měny."

Roste AMERICKÉHO ministerstva Financí výnosy a montážní US-Čína obchodní napětí by mělo negativní dopad na globální ekonomický růst. Kanada, která pochází větší část svých příjmů z vývozu komodit, vede schodek běžného účtu. Jako výsledek, jeho ekonomika by být na škodu, pokud mezinárodní obchod nebo tok kapitálu se zpomaluje. Proto, silné ekonomické údaje posiluje euro, zatímco slabost cen ropy a US-Čína obchodní napětí oslabuje Kanadský dolar.

Technicky EURCAD pár našel podporu na 1.4880, jak je znázorněno na historický cenový graf. Money flow ukazatele je rostoucí. Kromě toho, další rezistence se očekává, že pouze asi 1.5260. Jako výsledek, můžeme očekávat, že pár EURCAD pro pohyb nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: