Kroger Rozšiřuje Soud Prodej Věci Ve Walgreens

 

Včera, Kroger Co. (NYSE: KR) a Walgreens Boots Alliance, Inc. (NASDAQ: WBA), oznámila, dvě iniciativy, rozšiřuje na "průzkumný pilot" společností představila v říjnu, sdružující Americké jídlo a obchod s potravinami vedení s Walgreens' univerzální znalosti v oblasti farmacie, zdravotnictví a péče o krásu.

 

Kroger-Walgreens partnerství proti Amazonu

Zpět v říjnu, Kroger a Walgreens oznámil společný podnik na "průzkumný pilot" s novým plánem a konceptem kombinování pozici jako bývalý obchodník s lékárnou, zdraví a krása znalosti druhé. Prodejci se rozhodli otestovat plán a úzce sledovat zpětné vazby od zákazníků. S téměř půl milionu zaměstnanců, Kroger slouží více než devět milionů spotřebitelů každý den dokonalý digitální zážitek z nakupování a 2 800 maloobchodních dodávek potravin v rámci různých značek. Zpočátku, Kroger a Walgreens bude stavět a testovat one-stop shopping zážitek, ve kterém mohou zákazníci přístup zboží a služeb od obou společností.

Walgreens, jeden z země je největší drogistické řetězce, je součástí Maloobchodní Lékárny, spojené státy Divize společnosti Walgreens Boots Alliance, Inc., především globální lékárna-led, zdraví a blaho podniku. Zhruba 8 milionů zákazníků vypořádat s Walgreens v obchodech a on-line každý den. Od 31. srpna 2018, kromě svého omni-channel podnikání, Walgreens spravuje 9,560 drogerie ve všech 50 státech, District of Columbia, Puerto Rico a AMERICKÉ Panenské Ostrovy. Přibližně 400 Walgreens obchody nabízejí maloobchodní kliniku služby.

Aby se partnerství, včera, Kroger oznámila, že začne prodávat potraviny ve Walgreens drogerie. 135-rok starý obchod s potravinami řetězce budou nabízet 2,300 zboží za 13 Walgreens obchodů v Kentucky, Severní Kentucky, v blízkosti tescu Cincinnati velitelství do začátku roku 2019. Jménem Kroger Express, koncept bude poskytovat jídlo soupravy, masné produkty, mléčné výrobky, jídlo řešení, a mražených potravin.

Kroger Express rozsah se bude skládat z Domácí Kuchař jídlo soupravy, národní produkty, obdivovali výrobky z Našich Značek, kromě mléka a mléčných výrobků, maso, vyrábět, zmrazené a jídlo řešení. Domácí Kuchař je jeden z největších potravinářských kit dodavatelů v USA, dodává více než 3 milionů jídel každý měsíc. Založena v roce 2013, Domácí Kuchař nabízí nové, pre-porcované ingredience a snadno sledovat týdenní recepty, takže si každý může vařit a vychutnat si je. Domácí Kuchař je dceřiná společnost Kroger Co.

První obchod je již funkční v Florence, Kentucky. Zbývajících 12 obchodů, vybrán pro pilotní projekt bude v provozu na začátku roku 2019. Jak bylo oznámeno v říjnu, podílí pilot obchody poskytují one-stop zážitek z nakupování, kde si klienti mohou přístup zboží z obou značek a místo objednávky pro nákup.

Konkrétně, Kroger také zavádí Domácí Kuchař Vyjádřit jídlo soupravy na 65 místech v Walgreens v Chicagu. Nejnovější nabídky zlepšuje dosah Domácí Kuchař je Expresní produkty, dříve nabízela v některých obchodech na Kroger rodiny, včetně Mariano vybraných obchodech v Chicagu. Walgreens nabídne tři exkluzivní Domácí Kuchař Vyjádřit jídlo sady během procesu, s recepty rotující bi-týdenní. Další recepty mohou být dodány prostřednictvím homechef.com, kde zákazníci mohou najít další týdenní řadu. Každé jídlo je podávané pro dva a začíná na $8.50 na porci.

V komentáři k soudu, Pat Vihtelic, Domácí Kuchař, generální ŘEDITEL a zakladatel, řekl: "Dělat Domácí Kuchař Vyjádřit jídla jsou k dispozici na Walgreens je další způsob, jak Domácí Kuchař dělá jídla snadné. Expres recepty, které vařit 15 minut, jsou jídla vařit může každý, a každý bude milovat."

Robert Clark, Kroger je senior vice president pro merchandising, řekl: "Jsme předefinování zkušenosti zákazníků v mnoha různými způsoby, prostřednictvím Obnově Kroger, včetně inovačních partnerství jako náš test-a-učit se pilot s Walgreens. Jsme rádi, vstoupit do další fáze pilotního projektu. Kroger Express koncept vytváří snadný přístup k našim nejvíce populární Naše Značky produkty prostřednictvím vyplnění obchod s potravinami zážitek z nakupování pro Walgreens zákazníků, a naše Domácí Kuchař Vyjádřit jídlo soupravy poskytovat zákazníkům s on-demand řešení pro dnešní večeři."

Richard Ashworth, Walgreens prezident operací, řekl: "Jsme potěšeni, že můžeme pracovat společně, aby prozkoumala nové koncepty, které rozšiřují výběr produktu, aby poskytovaly lepší zážitek z nakupování a větší hodnotu pro naše zákazníky."

Kroger a Walgreens proces je vnímán jako krok proti průmyslu narušení pohybuje e-commerce gigant Amazon. Jen čas ukáže, jestli plán bude úspěšný. Přesto, že na trhu se očekává, že pozitivně reagovat na zprávy.

Cenový graf Kroger ukazuje, že akcie je obchodování v blízkosti hlavních úroveň podpory ze dne 28. Navíc, akcie se obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD je také čtení přes nulu. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: