HSBC Zisk Před Zdaněním Porazit Odhady

 
Včera, HSBC Holdings Plc (NYSE:HSBC), čtvrtá největší banka podle aktiv, vykázala lepší než očekávané upravený čistý zisk za první fiskální čtvrtletí roku 2016. V návaznosti na výsledky, akcie HSBC ztratil 1.90%, a uzavřel na $32.61 v úterý. I když upravený čistý zisk za první čtvrtletí klesl o 18% na y-o-y základ, obchodníci by měli stále hledat příležitosti k nákupu akcií.

Za první čtvrtletí, bankovní behemoth oznámila očištěné tržby o 13,9 mld$, dolů o 4% ve stejném období roku 2015. Upravený zisk před zdaněním byl 5,4 mld$, až o 18%, z 6,6 mld $ve stejném období 2015. Analytik očekávání byli před zdaněním zisk ve výši 4,2 miliardy dolarů. První čtvrtletí non-upravený zisk před zdaněním poklesl na 6,1 mld$, se 14% ze 7,1 miliardy dolarů ve stejném období před rokem. První čtvrtletí zisk na akcii činil 0,20 dolarů, ve srovnání s $0.26 na akcii v prvním čtvrtletí roku 2015.

Během prvního čtvrtletí, HSBC provozní náklady ve výši 7,9 miliardy byly pod Wall Street očekávání 8,5 miliardy dolarů. Banka také vyhlásila fiskální rok 2016 v prvním čtvrtletí dividendy ve výši $0,10 na akcii, což je v souladu s dividendovou vyhlášena v prvním čtvrtletí roku 2015.

V důsledku finanční krize roku 2008, v prvním čtvrtletí tohoto roku byl považován za jeden z nejhorších vůbec pro HSBC, největší evropská věřitele. Nicméně, v tomto čtvrtletí, HSBC se vrátil k zisku i přes náročné podnikatelské prostředí. Je třeba poznamenat, že banka vykázala ztráty v předchozím čtvrtletí. To znamená, že plány na snižování nákladů, oznámil v loňském roce ušetřit až 5 miliard dolarů za dva roky, funguje perfektně.

Udržet s tímto tónem, Daniel Takže, analytik společnosti CMB International Securities, uvedl, že dopady opatření na snížení nákladů může být stále vidět v nadcházejících čtvrtletích.

Volatilita trhu v lednu a únoru vliv na správu majetku. Nicméně, diverzifikované struktury umožnilo bance zvýšit svůj tržní podíl na dluhových trhů, fúzí a akvizic v Číně a syndikovaných úvěrů. To znamená, že banka je dobře připravená získat další z jeho pevnost v komerční bankovnictví.

HSBC je také v procesu odebrání nebo vypnutí non-ziskové operace. Zejména poté, co se nepodařilo získat žádný zájem od kupujících, banka je v současné době v procesu restrukturalizace svých tureckých operací.

Do Kmenového Kapitálu Tier (CET) 1, poměr banka byla 11,9% na konci prvního čtvrtletí. Poměr ulevilo obavy investorů týkající se finanční síly banky.

Na cenovém grafu, technicky vzato, akciový má podporu v 32.30. Odpor existuje na 40 úrovní. RSI se nadále drží nad 50.

Tedy, s ohledem na možnost uptrend, binární opce obchodník by měl koupit one touch call opce, smlouva s realizační cenou v rozmezí od $35 až $40. Smlouva má vyšší pravděpodobnost úspěchu, pokud se obchodník rozhodne smlouvu, datum ukončení platnosti v prvním týdnu června.

Nejnovější články: