Švýcarský Frank Oslabuje O Holubičí Prohlášení SNB

 

Švýcarský frank shromáždil včera, jak averze k riziku náladu zápasil na trhu Forex. Nicméně Frank byl schopen udržet zisky jako zaměření se vrátil na zasedání měnové politiky Švýcarské Národní Banky a zklamání domácích makroekonomických údajů. Od vysoce 0.9960, USD/CHF pár klesl na minimum 0.9918, než se zotavuje na 0.9945 úrovně.

Jak se všeobecně předpokládalo, SNB udržuje svou měnovou politiku a udržoval úrokové sazby v záporných hodnotách. V případě tří-měsíční Libor, centrální banka také oznámila nový referenční sazba nahradit cílové rozmezí.

Švýcarská Národní Banka vydala následující prohlášení týkající se politiky, míra: "Švýcarská Národní Banka dnes představujeme SNB úrokovou sazbu. Od teď, bude používat tuto rychlost při přijímání a sdělování jeho rozhodnutí o měnové politice. SNB úrokovou sazbu nahrazuje cílové rozpětí pro tříměsíční Libor použity dříve, a v současné době stojí na -0.75%."

SNB také zpracována na rozhodnutí: "důvodem pro zavedení SNB politiky sazba je, že budoucnost Libor není zaručena. Britské Financial Conduct Authority bude zajištěno, pouze to, že Libor je udržována až do konce roku 2021."

Švýcarská centrální banka také naznačila, že bude i nadále přijmout expanzivní měnové politiky jako je Frank posílil především v důsledku obchodních válek. Centrální banka se domníval, že Frank je stále nadhodnocený a na měnovém trhu zůstává nestabilní. Zajistit konkurenceschopnost místních podniků a snížení tlaku na měnu, SNB se rozhodla udržet úrokové sazby a intervenovat na Devizovém trhu jako a když potřeby.

Centrální banka vyjasnit svou pozici na trhu intervence s následující prohlášení: "SNB expanzivní měnová politika je i nadále nutné s ohledem na aktuální cenu a hospodářský vývoj. Na vážené obchodem, Švýcarský frank je poněkud silnější než v Březnu a je stále vysoce ceněn. Situace na devizovém trhu je i nadále křehká. Negativní úrokové sazby a ochota SNB intervenovat na devizovém trhu jako nezbytné nadále nezbytné v zájmu zachování atraktivity Švýcarský frank investice nízké a zmírnit tak tlak na měnu."

Zvlášť, Švýcarský Federální Statistický Úřad uvedl, že Index Cen výrobců zůstává beze změny v průběhu Května za předchozí měsíc. Předtím, než byla data zveřejněna, analytici očekávali PPI zvýšit o 0,1%.

SNB holubičí prohlášení a slabé ekonomické údaje se očekává, že držet Frank rozsah vázán s mírným medvědí směr.

Technicky vzato, USD/CHF dvojice dostává solidní podporu na 0.9920 úrovně. Měnový pár má také uzavřené nad 50-denní klouzavý průměr. Indikátor hybnost je vzestupně. Jako výsledek, můžeme očekávat, že se na USD/CHF dvojice pro pohyb nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: