Býčí Příležitost pro United Technologies

 
Zařadil jako číslo 183 na Barron je Seznam "World' s 500 nejuznávanějších Společností", United Technologies Corporation (NYSE:UTX) zaměstnává přes dvě stě tisíc lidí. Mají aktivity v obchodní oblasti, jako vojenské letectví & prostor, komerční letectví, a obecně jsou původní výrobní zařízení pro letecký průmysl.

United Technologies také poskytuje high-tech produktů a služeb pro stavební průmysl, a spolu s aerospace firem, které mají po celém světě přítomnosti.

Spojené Státy a Evropa počítat pro více než 65% svých tržeb. Je jasné, že zaměření na budoucnost je zvýšit Asie-Pacifik přítomnost s cílem získat větší podíl na trhu a přesahují aktuální 65 miliard amerických dolarů v prodeji.

Jednu velkou příležitost, může být dána tím, že nedávné TPP (Trans-Pacific Partnership) dohoda, která by měla otevřít brány pro volný obchod mezi Asii-Pacifik a Amerika dostává na diverzifikaci cestu tak, jak je hledá, aby se jeho přítomnost v Asii více viditelné.

Společnost je vzhledem k uvolnění své výsledky za třetí čtvrtletí a trh očekává 1.55$/akcii, což je nižší než ekvivalent vydání jednoho rokem, ale vzhledem k aktuální ekonomické problémy a Čínská ekonomika zpomaluje, je to stále vypadá dobře, poskytující očekávání jsou splněny. Také UTX má nějak nízkou dluhu k vlastnímu kapitálu a tohle je jen další věc, která dělá to atraktivní pro investory.

Je vysoce závislé na tržby uskutečněné v USA a v Evropě, je jasné, že měnové politiky v Eurozóně a Spojených Státech mají obrovský dopad v UTX zprávy.

Ve Spojených Státech Federální Rezervní systém se stále snaží zvýšit sazby na konci letošního roku a poskytování nebudeme vidět šokující. listopadu Non-Farm Payrolls zpráva, americký dolar by měl ještě najít nabídky na každý dip.

Co se týče Eurozóny měnové politiky, v prostředí nízkého růstu, stejně jako v low-inflační, ECB (Evropská Centrální Banka) by měla být pod tlakem udělat více, pokud jde o stimulaci ekonomiky.

Obě akce mají pomoci společnosti jako UTX jako Fed se očekává zahájení cyklu utahování, ale pouze zvýšit čtvrt bazických bodů, zatímco další uvolňování ECB by měla posílit akcie.

Na závěr jsem upřednostňují možnost volání z čistě základní důvod, proč na UTX cena ze současných 92$/akcii oblasti a mít jeden měsíc expirace. Pro ty více konzervativní, čeká na začátku listopadu obchodování a obchodování konci měsíce datum vypršení platnosti může být vhodné.

Nejnovější články: