Stellar Studiích Starlight, Okamžité Platební Kanál

 

Crypto trhu zůstává rozsah vázán s mírnou pozitivní bias. Zejména, víkend viděl vypořádání Bitcoin futures na CME (Chicago Mercantile Exchange), projít hladce, aniž vytváří vlnky v hotovosti na trhu. To je kontrast oproti tomu, co se dělo za posledních několik měsíců, kdy crypto trhy volatilní a většinou kolem medvědí futures, vypořádání. Konkrétně Bitcoin je volatilita klesla na 18-měsíční minimum.

 

Vláda rozhodnutí na úrovni

Hospodářský Rozvoj a Obchodu, Ministerstva zahraničí navrhl "státní politiky" pro regulaci a licencování crypto-související činnosti. Ministerstvo se údajně vydala oficiální prohlášení, ve kterém uvádí, že jeho cílem je "vytvořit koherentní okolností pro provádění činností v oblasti digitálních aktiv a cryptocurrencies," a herald "přijetí koncepce státní politiky" pro crypto.

Do té míry, že navrhl zřízení právní definice relevantních pojmů, které zahrnují "virtuální měna" ("kryptoměna,") "virtuální majetek," počáteční mince (nebo token) a nabídku (suroviny nebo itos), cryptocurrency důlní, "inteligentní smlouvy," a "žetony."

Nápad se předpokládá, že bude realizován ve dvou fázích a bude dokončen v roce 2021. V dokumentu je definováno, že cílem nařízení je vytvořit "svobodné a transparentní" crypto aktiv trhu, vypracování pravidel pro ukládání, výdaje, a obchodování crypto, digitální tokeny, a inteligentní smluv na vládu, instituce a individuální úrovni.

I když Ukrajina není dříve regulovaných crypto, první známky země byla na kurzu licence vynořila v polovině Května, kdy zástupce Parlamentu, Alexej Mushak, zveřejnila kopii evidentní návrh nařízení dokumentu pro crypto v jeho Facebook stránku.

Shenzhen Mezinárodní Rozhodčí Soud (SCIA) nedávno potvrdil, že kryptoměny, především Bitcoin a některé jeho těžké vidličky, jsou legální aktiv a Čínští občané mají právo držet a přenášet je. SCIA v poslední době se šířily zprávy o smluvní konfliktu přes WeChat a vysvětlil právní postupy pro případ, v němž se jedinec pod dohledem crypto aktiva v hodnotě téměř $500,000 jménem jiné fyzické osoby. Správce poté popřel návratu těchto cryptocurrencies poté, co klient jednal s třetí stranou. Obžalovaný tvrdil, že v tomto případě úplnou dohodu mezi třemi stranami byl neplatný, protože Bitcoin, Suroviny a další kryptoměny nebyly uznány jako měny podle Čínského práva. Rozhodce vyzval tento argument, a rozhodla, že vlastnictví těchto aktiv, jako majetek není sám o sobě protiprávní, tak to není nelegální, aby zahrnovala převod crypto aktiv jako povinné ustanovení v obchodních dohodách.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Archer Daniels Midland Company, Bunge, Cargill, Louis Dreyfus spolupracuje použití technologií, jako je Blockchain a AI přinést globální obchodování obilí do digitální éry. Čtyři největší agropodnikání skupiny hledají způsoby, jak se homogenizuje a digitalizovat globálního agrobyznysu transakce "ve prospěch odvětví jako celek." Společnosti, původní plán se soustředit na robotizing obilí a řepky post-obchodních procesů, které jsou v současné době většinou manuální a nákladné části dodavatelského řetězce. Budoucnost cílem je počítačově další práce náročná papírové procesy, které zahrnují smluv, faktur a plateb. Jednou z unikátních problémy společnosti se snaží vyžehlit je 275 milionů e-mailů předávány každý rok komoditní obchodníci se vypořádat s pouze 11 000-obilí zásilky po moři. Celkově lze říci, čtyři společnosti jsou zaměřeny na nové tech-push zavést kratší dokument manipulaci, zlepšení dodavatelského řetězce viditelnost a jasnost, a celkově větší pravomoci.

Stellar je Interstellar má zveřejněny zkušební hvězd, unikátní obousměrný platební kanál běží na Hvězdné sítě. Je vnímán být podobný Bitcoin je vlastní blesk sítě, pokud jde o služby, které nabízí.

Kanál bude povolit uživatelům sítě odesílání transakcí, které nezahrnují poplatky. Budou připraveni vyzkoušet tento soukromě v reálném čase. To bude pouze použití Lumenů–Stellar nativní token v řízení. Významnou výhodou Starlight je to časově náročné procesy již představují zátěž. Konečné zůstatky jsou zobrazeny k síti, jakmile je kanál uzavřen. S ohledem na jiné činnosti v rámci kanálu, to bude i nadále soukromé a bude znám pouze jeho účastníci.

Tým Japonských technology group, Sony Corporation, představila nejmenovaný cryptocurrency wallet na trhu. Nové digitální paměťové používá IC smart card technologie zůstat v kontaktu s Bitcoin sítě nebo jiné altcoins. Vývojáři se domnívají, že centrální pohodlí je to, že není nutné jej připojit pomocí USB portu. Bezpečnost je nabízené tamper-proof high-bezpečnostní jednotky v IC karty pro uchování soukromého klíče. Vezměte prosím na vědomí, že crypto peněženky můžete vzít nejen v měnách, ale může také provádět jiné funkce. Sony media vydání uvádí: "Tento IC karty-typ kryptoměna hardware peněženka technologie nejen spravuje soukromé klíče, sloužící pro cryptocurrency transakcí, ale také spravuje soukromé klíče používané pro jiné účely, jako jsou ty, pro povolení používání osobních informací pomocí blockchain technologie. To je infrastruktura technologie s více možných aplikací."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: