Ethereum Signály Uptrend na Buterin je Solidní Plán

 

Jsme předpovídali pokles ETHUSD dvojice, v naší dřívější zprávě ze dne 29. listopadu. Navíc jsme měli také zmínil náš záměr jít krátký v ETHUSD dvojice blízkosti 470, s cílem pokrýt blízkosti 367. V souladu s naší prognózou, pár klesl na asi 380 během několika dní. Nicméně, ETHUSD pár odrazil silně na $440 úrovně v posledních dvou obchodních seancí. Očekáváme, že růstový trend pokračovat z důvodů, které jsou uvedeny níže.

Na blockchain konference se konala v Tchaj-wanu, Akné Buterin, spoluzakladatel Ethereum blockchain sítě, odhalil plán Ethereum development. Od Ethereum je open-source platforma pro decentralizované aplikace nebo dapps, škálovatelnost funkce je nutnost. Buterin předpokládá problému škálovatelnosti v Ethereum sítě musí být vyřešeno v další dva až pět let. Spolu s škálovatelnost, Buterin se domnívá, inteligentní smlouvy bezpečnosti, ochrany osobních údajů a shody protokolu jako další zásadní problémy, které vyžaduje lepší řešení.

Zejména, developer náhled Raiden, škálování řešení, byl propuštěn již nyní. Dále, podle Buterin, Ethereum Nadace a vývoj open-source komunity se dívá na jiné škálování řešení, jako jsou Perun, Sharding, a Plazmě. Ethereum Nadace má také významný rozvoj v nadcházející zahájení Casper Testnet.

Zejména, Buterin a Bitcoin je Blesk Co-autor Joseph Poon byli za rozvoj Plazmy, druhá vrstva škálování řešení. Ethereum spoléhá na proof-of-práce konsensus k ověření transakce. V tomto ohledu je hybrid proof-of-podílu (PoS) a proof-of-práce (PoW) byl integrován prostřednictvím Casper technologie.

V poslední době, síť Ethereum byl vložený s zk-SNARK technologie Zcash. Tak, to je jen otázka času, než soukromé a anonymní transakce bude možné přes síť Ethereum.

Na základě tohoto vývoje, miliardář hedge fond manažer Mike Novogratz má počasí cena Éteru mince ztrojnásobit do konce roku 2018. To znamená, impozantní budoucí plán a aktivní komunitu vývojářů se očekává, že jiskra další rally v Éteru.

Jak je uvedeno níže, ETHUSD pár konsoliduje na 450 úrovní, což je také základ vzestupně triangle vzor. Indikátor RSI se pohybuje nad čtení 50. Můžeme tedy očekávat, že obnovení uptrendu.

Generovat výnosy z předpokládaného trendu, můžeme trvat dlouhou pozici v ETHUSD pár poblíž 450, stop loss pod 400. Pokud dvojice shromáždění, jak se očekávalo, pak budeme prodávat naše dlouhá pozice v blízkosti 586.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: