Libra Signály Klesající trend v Nárůstu Vládních Půjček

 
Začátkem tohoto měsíce, Libra shromáždil proti jeho soupeři, a to především díky snap volbách oznámil britský Premiér Theresa May. Zejména GBPJPY pár shromáždil asi 800 pipů pro záznam vysoce 144.50. Zatímco tam je žádné popírání, že Libra může nadále silná alespoň do voleb dostane v červnu, v krátkodobém horizontu očekáváme korekci na GBPJPY dvojice z důvodů uvedených níže.

Podle nejnovějších informací z Úřadu pro Národní Statistiky, veřejných půjček se zvýšil nad očekávání v Březnu. Celkové čisté výpůjčky veřejného sektoru se zvýšil na 4,4 miliardy liber, a to až od £1,1 miliardy hlášeny v Březnu 2016, a větší, než 1,5 miliardy liber, očekávalo od analytiků.

Během čtvrtého čtvrtletí roku 2016, ve velké BRITÁNII schodek běžného účtu byl £12,1 miliardy, což se překládá na 2,4% HDP země. Vypadá to povzbudivé, vzhledem k deficitu ve výši 5,3% v předchozím čtvrtletí. Nicméně analytici poukazují, že UK je střednědobý deficit stojí mezi 2% na 4,5% HDP. Podle Jordan Rochester na Nomura, deficit běžného účtu by se dále sníží pouze tehdy, pokud se obchodní bilance zlepšuje pre-2016 úrovni. Ekonom také poukázal na to, že Libra by měly zůstat slabé obchodní bilanci zlepšit a otřete schodku běžného účtu.

Znějící podobný tón, ve zprávě zaslané klienty, Manuel Oliveri, měnový stratég Crédit Agricole CIB, má varoval, že nedávné rally v Útulku vypadá spíš na krátké krytiny, spíše než nákup.

V Japonsku, průmyslové aktivity údajů zveřejněných METI ukázal 0,7% zvýšení hodnoty zboží a služby zakoupené od firmy v únoru, ve srovnání s 0,4% pokles v předchozím měsíci, a to v souladu s odhady analytiků. Zklamání nad Trump daně plánu je také očekává, že oslabení Měny, zatímco posílení Jenu. To znamená, zásadně můžeme očekávat pár GBPJPY se pokles brzy.

Technicky vzato, pár GBPJPY je překoupené jak je uvedeno na stochastic oscilátoru. Dvojice také čelí odporu na 144.40. Indikátor hybnost je také klesá. Můžeme tedy očekávat, že krátkodobý sestupný trend.

Získat očekávaný sestupný trend, Forex obchodník by měl jít krátký na GBPJPY pár na 144.20. K dokončení nastavení obchodu, take profit a stop loss by měl být umístěn na 141.40 a 145.20, resp.

Binární obchodník může vybrat opci smlouvy získat od předpokládané klesající trend. Je vhodné kupní smlouvy, kdy GBPJPY pár obchoduje v blízkosti 144.20. Navíc, po dobu jednoho týdne by měl být vybrán pro smlouvy platnosti.

Nejnovější články: