Kanadský Dolar Se I Přes Nedostatečné Údaje Maloobchodní Tržby

 

Kanadský dolar překvapen měny účastníci trhu posílením proti platidla a další hlavní měny, a to navzdory vydání slabých dat maloobchodní tržby. Loonie je uptrend má přijít v době, kdy Bank of Canada má upozorňují, že pravděpodobnost dalšího utahování měnové politiky jsou omezené. Ještě, Kanadský dolar se podařilo získat proti platidla, která zůstává slabá na netříděný otázek týkajících se obchodu s Čínou, Mexické zdi, a signály z celkové ekonomické zpomalení. Od vysoce 1.3241, páru USD/CAD klesl na 1.3130 v pátek před zavřením 1.3145.

 

Loonie překvapení účastníci trhu Forex

Statistiky Kanada oznámila, 0,1% m-o-m pokles maloobchodních tržeb na $50.40 miliard eur v prosinci, ale lepší než očekávání analytiků o 0,3% pokles. Pokles byl veden 3,6% pokles u benzinové stanice a 4% pokles spotřebičů a elektroniky obchody. Nicméně, to byl mírně kompenzován 1% nárůst prodeje v automobile a díly prodejci.

Mezitím, Bank of Canada (BOC) Guvernér, Stephen Poloz, opět prohlásil, že změny úrokové sazby jsou zcela závislé na ekonomické údaje. Navíc, při projevu v Montrealu, Poloz poznamenal, že je "velmi nejistá" pro referenční sazba pro dosažení cílové úrovně mezi 2,5 a 3,5%. V současné době, Poloz doufá, že míra inflace ve výši 1,75% je dost k udržení hospodářského růstu hybnosti.

Poloz dále uvedl, že BoC bude i nadále sledovat ekonomická data a studovat jeho účinky na ekonomiku, konkrétně realitní a hypoteční trhy.

Poloz řekl: "Vzhledem k těmto nejistotám, máme ponechala úrokové sazby beze změny na 1,75 procenta od loňského října. Budeme i nadále rozhodně daty jako domácí a mezinárodní situace vyvíjet."

Nejnovější průzkum manažerů naznačuje, že mnozí z nich nevnímají nové Kanada, Mexiko a USA dohody jako nadřazený dříve severoamerické Dohody o Volném Obchodu (NAFTA). Zejména FP500/Forum Výzkumu Podnikání Barometr studie odhalila, že 50% manažerů, kteří se zúčastnili průzkumu pocit, že dohoda bude mnohem lepší pro Kanadskou ekonomiku, než USMCA.

V rozhovoru pro Financial Post, Lorne Bozinoff, prezident Fóra Výzkum, řekl: "vnímání je, že tam bylo hodně ústupků USA na mléčné výrobky, na lék, patenty a podobné věci. Lidé jsou citliví na tyto koncese a nevím, že tam bylo dost podpoře jednat výhody. Takže jsme se vzdali, ale to, co jsme dostali? A nemyslím si, že je to dost, abych řekl, že to mohlo být mnohem horší."

Historický cenový graf naznačuje, že USD/CAD pár začal klesat poté, co čelí odporu na 1.3310. Další hlavní podporu lze očekávat v blízkosti 1.3090. Zatímco měnový pár se obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr, MACD indikátor má negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstane v makléřského týden dopředu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: