Trump Kritizuje GM Přes jeho Mfg. Rostliny V Číně

 

Opět, americký Prezident Donald Trump odsoudil automobilka General Motors pro pokles v USA pracovní síly a pohybu jeho automobilové výroby do Číny dokonce i poté, co obdrží federální finanční výpomoc. S odvoláním na Bloomberg zprávu, Trump poukázal na to, že GM je jen třetí největší automobilkou z hlediska unie-zastoupení pracovníků, za konkurenty Ford a Fiat Chrysler. Zejména, GM byl kdysi největší v soukromém sektoru zaměstnavatelem v USA. Akcie General Motors uzavřel na $37.09, a to až $0.18 nebo 0.49% z dříve blízko.

Podle Bloomberg zprávy, GM v současné době zaměstnává pouze 46,000 UAW (United Automobile Workers) v USA. Automobilka je často terčem Trump, jak to pokračuje lomítko jeho domácí produkce a přesunout své operace do zemí, jako je Čína a Mexiko.

V Březnu, Trump navrhl Mary Barra, CEO General Motors "udělat něco rychle" obnovit provoz na Lordstown v Ohiu, kde výroba byla pozastavena na více než týden.

Dříve, Prezident také ostrou kritiku GM pro vypnutí továrny v Maryland, Ohio a Michigan. V tomto ohledu, v listopadu loňského roku, Trump varoval odnětí dotace poskytnuté na GM, a to především pro elektrické vozidlo výroba. Trump prohlášení byla zaměřena na GM silnou pozici v elektrickém automobilového trhu v USA, kde automobilka, spolu s Tesla, prospěch z daňových pobídek, během Obamova Prezidentství.

Minulou sobotu, a to prostřednictvím tweetu, Trump opět požádal GM přesunout své operace do USA a ne naopak. "General Motors, který byl kdysi Obří Detroitu, je nyní jedním z nejmenších výrobců automobilů. Přestěhovali významných rostlin do Číny, NEŽ jsem PŘIŠEL DO KANCELÁŘE. To bylo provedeno přes ukládání pomoci jim v USA. Teď by měly začít stěhovat opět do Ameriky?"

Zejména, Bloomberg zprávě má uvedeno, že od příchodu z bankrotu, GM investovala kolem 23 miliard dolarů v USA, téměř pět krát své kapitálové výdaje v Mexiku.

V prvním týdnu srpna, GM oznámila výsledky za druhé čtvrtletí, který překonal očekávání analytiků. Za druhé čtvrtletí roku 2019, automobilka vykázala tržby ve výši $36.10$, ve srovnání s $36.80 miliardy ve stejném období loňského roku. Upravený zisk za poslední čtvrtletí byl $1.64 na akcii, dolů z $1.81 na akcii ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. Wall Street analytici očekávali společnost vydělat $1.43 na akcii na příjmy ve výši $35.93 miliard.

Během 2Q19, společnost dodala 747,000 vozidel v USA, a to především pod vedením prodej crossover vozidla, která zaznamenala 17% y-o-y růst.

Pro fiskální rok 2019, společnost i nadále počasí upravený zisk $6.50 $a $ 7.0 na akcii. Analytici očekávají, že společnosti vykazují zisk $6.62 na akcii. GM také předpovídá, upravený automobilový volný peněžní tok $4.50 miliard dolarů 6.0 miliard. Připomínky amerického Prezidenta se očekává, že držet akcie rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový nadále rozsah-vázané mezi 31. a 42. Stochastický oscilátor je klesající směrem k medvědí zóně. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie zůstanou medvědí v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: