Chmurné Ekonomické Vyhlídky Podle NIESR Změní Libra Medvědí

 

Velká Británie libra poklesla vůči dolar se včera jako Brexit obavy nadále poškodit měny. Chmurná vyhlídka z Národního Institutu pro Ekonomický a Sociální Výzkum (NIESR) také doporučuje, spekulanti prodávat libru proti dolar. Od vysoce 1.2514, pár GBP/USD klesl na minimum 1.2455 v posledních 24 hodinách.

Na NIESR se domníval, že recese by už mohl mít hit ve velké BRITÁNII. Kromě toho, think tank, řekl, že země by mohla čelit hrůzné hospodářský pokles v ne-jednat Brexit scénář.

Podle NIESR ekonomické prognózy zprávy, nervozita přes UK je odchod z EU, v současné době plánováno na 31. října, má za následek zpomalení hospodářský růst ve velké BRITÁNII. Kromě toho, NIESR zprávě se uvádí, že pouze v případě, ne-jednat Brexit scénář se vyhnout, země může zaregistrovat růst HDP o 1% v roce 2019 a 2020. V harmonické ne-jednat exit scénář, UK ekonomika je počasí, aby se stala stagnující, než se začne rozšiřovat v roce 2021.

Země se také potýká s politickou nejistotou jako Premiér Theresa May se krok dolů na 23. července. Ještě důležitější je, pro-Brexit Boris Johnson je front-runner v premiérské závod. Na trhu Forex a finančních trhů obecně, nejsou pohodlné vidět Johnson jako vedoucí kandidát, aby se stal premiérem spojeného KRÁLOVSTVÍ. Johnson prohlásil, že on bude zajištěno ("dělat, nebo zemřít") , že velká BRITÁNIE je z EU na 31. října. Jeho konkurent Jeremy Hunt má také uvedl, že on by neváhal vytáhnout odchodu velké BRITÁNIE z EU, bez řešení, pokud blok není změnit svůj postoj k Severní Irové jištění problém. Možnost obecné volby vyřešit Brexit patovou situaci a politické stigma obklopující nové vlády je také poškozuje britskou ekonomiku.

NIESR předpokládá, že libra by mohla poklesnout na $1.10 v případě, že se zákonodárci nepodařilo dosáhnout řádný britský odchod z Evropské Unie.

Pokud jde o UK je výhled růstu, NIESR zprávě se uvádí následující: "krátkodobý výhled pro britskou ekonomiku je velmi kalné opravdu, s významným rizikem, že prudkého hospodářského propadu začne během příštích šesti měsíců. S hospodářským růstem již slábnoucí, výtržnictví ne-jednat Brexit by mohl způsobit rozsáhlé narušení obchodu, výrazně nižší kurz, vyšší inflace a nižší životní úroveň."

Na NIESR zprávy a politické nejistoty předpokládá se, že udržet libru makléřského v krátkodobém horizontu.

Technicky, historický cenový graf naznačuje, že GBP/USD měnový pár klesá poté, co čelí odporu na 1.2575. Měnový pár je také obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, hybnost ukazatel dosahuje nových minim. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: