Silk Road Bitcoin Pohyby Na Burzách, Což Vyvolalo Výprodej

 

Po zbývající rozsah-vázané na více než jeden týden, kryptoměna trh vstoupil do korekční fáze. Sell-off byl spuštěn zprávy o tom, že Bitcoin peněženku adresu, která držela 111,114 Bitcoins (BTC), v hodnotě asi miliardy dolarů, se přestěhoval více než 100 milionů dolarů za BTC na burzách, jako jsou Bitfinex, Binance, a Mitmex. Peněženky v otázce bylo naloženo s Bitcoiny (BTC) v červenci 2011. Do konce roku 2014, mince byly seskupeny do menších paketů a odeslána na různých burzách. Adresa je také věřil, že některé odkazy s Silk Road (bývalý drogový bazar v temné web, který byl uzavřen orgány USA). Pohyb vytvořil pochybnosti o možnosti rozsáhlý výprodej. Jako Bitcoin se stal nervózní, Altcoins začala prudce klesat, nicméně, vlády a soukromých podniků i nadále pokračovat s jejich plány, jak je popsáno níže.

 

Vládní iniciativy na úrovni

V jeho 2017-18 výroční zpráva, cenných Papírů a Výměnu Desky z Indie (SEBI) ukázal, že to pořádá zahraniční zájezdy pro své úředníky, aby získali hluboké znalosti z cryptocurrencies a počáteční mince nabídky (ICO). Indický regulátor uvedl, že úředníci převzali podobné "studijní cesty" v minulosti, aby získali lepší pochopení cryptocurrencies a Suroviny. Úředníci, podle SEBI, navštívili Japonská Agentura pro Finanční Služby (FSA), Swiss Financial Market supervisory Authority (FINMA), a britského Úřadu Financial Conduct authority (FCA). Dokument vydané SEBI uvádí, že zahraniční studie se konala na podporu úředníků "zapojit se do mezinárodních regulačních orgánů a získat hlubší pochopení systémů a mechanismů."

 

Výuka samozřejmě trénovat Blockchain specialisté

Ve spolupráci s Hong Kong-založené na IoT a blockchain spuštění Waltonchain a korejské Standards Association (SA), Ministerstvo Technologií a informačních a komunikačních technologií Jižní Korea zahájila šestiměsíční výcvikový kurz pro čtyřicet dva žadatelé do "blockchain specialisté." Cílem tohoto programu je zvýšit dostupnost kvalifikovaných odborníků v Jižní Korea je rychle rostoucí blockchain sektoru.

 

Íránská vláda legalizuje cryptocurrency důlní

Sankce tlačil kurzu Íránských riálů na historické minimum 138,000 k dolaru. Uniknout od náporu, lidé se uchylovali k nákupu kryptoměny a Bitcoin, zejména. Cena Bitcoin hit $26,000 v Íránu, což představuje prémii ve výši $19,000 přes globální tržní sazby. Ethereum je navíc prodává za $1050, v porovnání s $220 v globální kryptoměna trhu. Írán léčbě investice do kryptoměn jako nelegální až do minulého týdne, ale to je však již případ, a vláda má nyní legalizoval cryptocurrency důlní. Navíc, vláda vyjádřila svůj záměr vydat pokyny týkající cryptocurrency trading a investování do konce tohoto měsíce. Írán věří, že to bude umožnit svým občanům, aby zmírnit nepříznivé účinky na sankce USA, a to značně.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Cryptocurrency wallet poskytovatel, Abra, zprostředkovala přímý nákup a prodej kryptoměn prostřednictvím Evropské bankovní účty. Abra, která v současné době nabízí dvacet osm cryptocurrencies pro spotřebitele po celém světě, začala podporovat Jednotné Oblasti pro Platby v Eurech (SEPA) bankovní účty. Prostřednictvím tweetu, společnost má zveřejněna spuštění aplikace podporující nákup kryptoměn prostřednictvím Evropské bankovní účty. Zákazníci Abra bude nyní moci přenést eur nebo jiné významné fiat měn přímo do peněženky, a pak jej převést do některého z dvaceti osmi cryptocurrencies podporovaný firmou.

 

Téměř v reálném čase mezinárodních transakcí je nyní realitou

IBM představila Hvězdná blockchain powered platební síť s názvem "Blockchain Světě Drát (BWW)", která usnadňuje "near real-time" mezinárodní platby mezi bankami. Podle IBM "řešení využívá digitální aktiv k vypořádání transakcí — slouží jako dohodnutý uchovatel hodnoty vyměňovaných mezi stranami — stejně jako integrace platební instrukce zprávy." IBM dále uvedl, že finanční prostředky by mohly být převedeny na relativně nízké náklady a rychlejší rychlostí, než konvenční bankovnictví. Platební řešení je nyní vnímán jako hrozba pro Zvlnění je blockchain na základě real-time gross settlement systém.

 

PBoC testy jejich Blockchain financování obchodu platformy

Lidová Banka Číny (PBoC) oficiálně zahájila testování své blockchain financování obchodu platformu, přezdívaná "Bay Area Trade Finance Blockchain Platformy." Shenzhen Střední Sub-pobočky Čínská lidová Banka a centrální banky Čínské lidové Republiky zahájili pilotní blockchain platformu, která byla postavena k usnadnění obchodních a finančních aktivit, například financování obchodu a pohledávek. Platforma také umožňuje sledování v reálném čase všechny finanční aktivity prováděné prostřednictvím platformy.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: