eBay Beats 2Q17 Odhady, Otázky Q3 EPS Níže Výhled

 
On-line prodejce eBay Inc (NASDAQ: EBAY) hlásil prudký pokles ve fiskálním roce 2017 ve druhém čtvrtletí GAAP zisk, ve srovnání s loňským rokem. Pokles byl způsoben především zvýšení provozní náklady a vyšší daně. Společnost také vydal nezajímavá třetí čtvrtletí a FY17 zisk a příjmy outlook. A tak, i přes podávání zpráv lepší, než se předpokládalo ve druhém čtvrtletí zisk a příjmy, očekáváme, že akcie zůstávají makléřského v krátkodobém horizontu.

San Jose, Kalifornie-založená společnost, oznámila za druhé čtvrtletí roku 2017 GAAP čistý příjem z pokračujících operací ve výši 27 milionů, nebo $0.02 na akcii na příjmy ve výši $2.328 miliard. Ve druhém čtvrtletí roku 2016, eBay oznámila, GAAP čistý zisk z pokračujících operací ve výši 437 milionů, nebo $0.38 na akcii na příjmy ve výši 2.230 miliard. Příjmy rostly hlavně kvůli značka reklamy, což představuje nárůst v aktivní kupci a celková globální ekonomická síla.

S výjimkou rezervy na daň z příjmů a kurzové vliv, mimo jiné, Q2 2017 non-GAAP čistý zisk z pokračujících operací činil 493 milionů, nebo $0.45 na akcii, ve srovnání s non-GAAP čistý příjem z pokračujících operací ve výši 496 milionů, nebo $0.43 na akcii v Q2 2016. Wall Street analytici očekávali eBay oznámila ve druhém čtvrtletí zisk z $0.45 na akcii na příjmy ve výši 2,31 miliard.

Během čtvrtletí, eBay přidáno 2 milionu klientů, přičemž součet celková aktivní kupci na 171 milionů. Q2 2017 pro forma hrubá marže činila 76.2%, dolů 191 bazických bodů na y-o-y základ. Postupně, hrubá marže poklesla 93 bazických bodů.

Upravený provozní náklady se zvýšily o 5,9% y-o-y na 1,3 miliardy dolarů. Naopak, provozní marže poklesla 267 bazických bodů na 21%. Náklady spojené s Ticketbis (španělština lístek tržiště) operace, rozšíření zásob program v S. Koreji a investice do zákaznické podpory, zvýšené náklady výnosy o 13,8%, y-o-y základ.

Během posledních čtvrtletí GMV (Gross merchandise volume) vzrostly o 3% y-o-y na 21,5 mld$. Na měnu neutrální základ, GMV vzrostl 5%. Zejména, Inzerce platformy přispěl $219 milionů v příjmech, a to až 6% na meziroční bázi.

Zvýšit podíl na trhu a bojovat s konkurencí, eBay vstoupil do partnerství s Shopify a za předpokladu, synchronizace zásob informací. eBay také rozšířena na osm geografických, zatímco rozšiřuje svou cenu odpovídající program do velké BRITÁNIE. eBay je také uvedení značné úsilí, aby dohnat Amazon s garantovanou tři-den dodání. Společnost nicméně nepředložila třetí čtvrtletí a fiskální 2017 zisk na akcii výhledu lepší než očekávání trhu.

Těšíme se, eBay očekává, 3Q17 zisk mezi $0.46 $a $ 0.48 na akcii. Příjmy se očekává v rozmezí $2.35 miliard dolarů na 2,39 miliardy. Analytici předpovídají zisk z $0.49 na akcii na příjmy ve výši 2,32 miliardy za třetí čtvrtletí.

Pro fiskální rok 2017, společnost očekává upravený zisk v rozmezí $1.98 $2.03 na akcii. Příjmy se očekává v rozmezí $9,3 miliardy na 9,5 miliardy dolarů. Wall Street analytici očekávají zisk $2 na akcii na příjmy ve výši 9,4 miliardy eur. Tedy, s ohledem na nevýrazný 3Q17 zisku pohledu, v podstatě, akcie se očekává, že zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf ukazuje odpor na 37.10. Kromě toho, pokles v nákupu tlak je indikován momentum indikátor, který vytváří nižší maxima. Můžeme tedy očekávat, že o technickou korekci cen akcií.

Přejeme si, aby nákup dát možnost získat z blížící se sestupný trend. Realizační ceně o $37 a smlouva končí 5. srpna je přednostní.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: