Euro Změní Vzestupnou jako Členové ECB Zase Jestřábí

 
Na páru EURGBP klesl minulý týden kvůli dva hlavní důvody: Theresa May je smířlivý zprávu v Parlamentu spojeného KRÁLOVSTVÍ a vnímané podhodnocení Libru. Euro, dolar byl také ukazuje slabost po rallye na měsíc. Tak, to stalo se snadnější pro spekulanty kladivo páru EURGBP na minimum 0.8486. Nicméně, ekonomické údaje a prohlášení z ECB (Evropské Centrální Banky), za předpokladu, pod, naznačují, že Euro by se dolar rally vůči Libře, brzy.

V pondělí, při řešení finanční konferenci, členem ECB Benoit Coeure varovali členské státy EU, které se musí dostat připraveni přijmout vyšší úrokové sazby. Coeure názor byl nejen namířené proti členům EU, ale i celého finančního sektoru. Coeure rétorika byla podpořena Peter Praet, ECB člen představenstva, v rozhovoru zveřejněném na oficiálních internetových stránkách ECB. Bank hlavní ekonom také uvedl, že ECB je stále více optimistický hospodářský výhled Evropy.

Praet také oprávněné současné měnové politiky, které ECB přijala. To může být na paměti, že ECB má zúžený své měsíční nákupy dluhopisů na 60 miliard eur od dubna dále. Dříve byla ECB nákupu dluhopisů ve výši 80 miliard eur za měsíc. Pokud ECB zpřísňuje politiku, pak by přirozeně posílilo Euro dolar.

IHS Markit výrobní PMI (Index vedoucích Nákupu) údaje týkající se Itálie byl propuštěn v úterý. Údaje zdůraznila hospodářské oživení v Eurozóně. PMI čtení na Březen hit šest-leté vysoké 55,7, versus analytiků očekávání 55.2. Nahlášené údaje byly také vyšší než minulý měsíc čtení 55,0.

Na druhou stranu, v UK je výrobní PMI čtení snížil na 54.2 v Březnu, ze sestupně revidované 54.6 v předchozím měsíci, a nižší, než analytici očekávání 55,1. IHS Markit také obavy o zvýšení cenové tlaky ve velké BRITÁNII. Proto, vzhledem k výše uvedené skutečnosti, jsme počasí uptrend v páru EURGBP.

Na páru EURGBP se tvoří vyšší minima, jak je naznačeno růžová trend-line. Kříž má také odrazil od supportu úroveň 0.8490. CCI indikátor stoupá nad čtení -100. Tak, býčí zvrat lze očekávat.

Zhodnotit pravděpodobný trend, dlouhé pozice může být užíván v páru EURGBP blízkosti 0.8550. Příkaz stop loss umístěn pod 0.8460 by umožnit obchodníkovi, aby negovat riziko. Zisk pro dlouhou pozici lze objednat u 0.8710.

Dlouhé pozice může být stanovena v binární možnosti trhu investováním do high, nebo výše uvedené smlouvy. Pro vyšší pravděpodobnost dokončení v penězích, opce uplynutí doby použitelnosti by měla být po 13. dubna. Kromě toho obchodu by měla být přijata, pokud měnový pár obchoduje v blízkosti 0.8550.

Nejnovější články: