Walmart Získá Ženy Innerwear Firma Nejnutnější

 

Největší mezinárodní prodejce, Walmart, Inc. (NYSE: WMT), oznámila v pátek, že to koupil to nejnutnější, dámské spodní prádlo prodejce s web přítomnost, za nezveřejněnou částku. Nezbytností bude dál fungovat jako samostatný podnik. To je druhý oblečení zaměřené výkup za méně než dva týdny, jako je Walmart vypadá pro hlubší zálohy do on-line módní odvětví. Minulý týden, Walmart získat Eloquii, nové módní firma, která nabízí plus-velikosti oblečení. Pořízení nejnutnější uzavřen v pátek, Walmart odhalil.

 

Walmart sérii akvizic

Převzetí nejnutnější líčí pocit naléhavosti chránit podíl na trhu. Podle Morgan Stanley, Walmart měl podíl na trhu o 8,6% v USA oblečení na trhu v roce 2017. Amazon byl blízko v patách s 7,9% a Cíl s 4,8%. Zpráva předpokládala, Amazon by překonat Walmart jako numero uno prodejce v oblečení divize v roce 2018.

V blogu, Denise Incandela, vedoucí módní, Walmart NÁS elektronického obchodu, řekl: "akvizice nejnutnější dobře zapadá do naší širší akviziční strategie, která zahrnuje dva různé typy společností: kategorie vedoucí a digitálních značek, které nabízejí jedinečné produkty."

Nezbytností bude dál fungovat jako samostatná značka. Společnost byla založena v roce 1998 a nabízí podprsenky, plavky, body-formování prádlo, oblečení na spaní, atd. Nejnutnější zásoby více než 100 000 Sku (Stock Keeping Unit) z více než 160 značek, jako za Denise Incandela blogu.

Walmart nezveřejnila další podrobnosti o efekt akvizice na spodním řádku, a ne vysvětlit, jak toto převzetí se zlepší tržní podíl v této kategorii. Noah Wrubel, co-zakladatel a výkonný ředitel prádlo prodejce, bude řídit naznačuje rozdělení na Walmart.com a Jet.com, které maloobchodní gigant získal v roce 2016. Wrubel také hodlá spustit nejnutnější podnikání. Nejnutnější tým více než 170 zaměstnanců a její spoluzakladatel Bill Richardson zůstane umístěné v Edison, N. J.

V srpnu, Walmart podepsal up komik a talk show compère, Ellen DeGeneres, zavést dámské oblečení. Podobně jako v loňském roce, Bentonville, Arkansas, založené Walmart vstoupil do smlouvy s department store řetězec Lord & Taylor, dceřiná společnost Hudson Bay Co., a začala nabízet jeho produkty na Walmart.com. Partnerství s Lord & Taylor předcházela akvizice ShoeBuy, která se specializuje na obuv a oděvy; Bonobo, který nabízí pánské oblečení, Moosejaw, který nabízí venkovní nošení; a ModCloth, web-based prodejce dámského oblečení.

Walmart je série malých móda-obchodní akvizice je strukturována tak, aby pomoci prodejce získat přístup k současné generaci klientů, kteří nakupují jinde. Prostřednictvím této strategie, Walmart má za cíl získat zpět své akcie prohrál Amazon.com a další.

V návaznosti na zprávy o akvizici, akcie Walmart vzrostl o 0,95% a uzavřel na $94.81 na akcii. Nákup novinky laskavosti další proinflační na skladě.

Technicky vzato, akciový konsoliduje v 94 úrovně. Kromě toho, Chaikin money flow ukazatele přešel do kladných hodnot. Jako výsledek, tam je možnost další rally na skladě.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: