GM Zisk Stoupá O 33% Meziročně, Potvrzuje FY17 EPS Zobrazení

 
Automobilový výrobce General Motors Co. (NYSE: GM) překvapila trh tím, že podávání zpráv 33% y-o-y zvýšení ve fiskálním roce 2017 v prvním čtvrtletí zisk. Společnost také překonal odhady analytiků s absolutní lehkostí. I přes působivý výkon, na trhu je znepokojen tím, že celkové zpomalení vidět v automobilovém trhu. Investoři jsou také znepokojeni rostoucím počtem připomíná a čelí protivětru ve Venezuele. Ještě, akcie, které uzavřel na $34.20 včera, se očekává, že dále poroste z důvodů uvedených níže.

Zdůrazňuje strategie zaměřit se na základní síly a odstoupit z oblastí, kde společnost není dělat žádný zisk, Detroit-založená společnost oznámila za první čtvrtletí 2017 tržby $41.20$, a to až 10,6%, od $37.27 miliard dolarů ve stejném čtvrtletí loňského roku. V průměru, analytici oslovení agenturou Thomson Reuters očekávali tržby ve výši $40.75 miliard.

Za čtvrtletí končící Březnem 2017, General Motors oznámila čistý zisk ve výši 2,61 miliardy, ve srovnání s $1,95 miliardy ve čtvrtletí končícím v Březnu 2016. Na jeden podíl základ, 1Q17 zisk $1.70 byly nejen vyšší než $1.24 bylo ve stejném období loňského roku, ale také nad odhady analytiků ve výši $1.48 na akcii. Zejména, to byl osmý po sobě jdoucí čtvrtletí, které GM porazil odhady analytiků, přesto, že ztratí $200 milionů v Evropě.

Generální ŘEDITEL GM Marry Barra se domníval, že společnost by vidět další zlepšení na zisky poté, co Evropská divize je zbavena. V Březnu, GM uzavřela dohodu o prodeji značky Opel a Vauxhall značky Groupe PSA na částku 2,2 miliardy dolarů.

Ztráty v Evropských a jihoamerických segmenty byly kompenzovány 48.78% nárůst v Severní americe čistý zisk na $3.416 miliard. General Motors vinu negativní dopad směnného kurzu pro ztráty v Evropských a jihoamerických segmenty. V Číně, dodávky klesly o 5,2% na 913,442 vozidla z důvodu snížení daňové pobídky nabízeny v době nákupu vozidla.

Počítání na jeho skvělý výkon, společnost potvrdila svůj FY17 zisk na akcii. General Motors předvídat zisk v rozmezí $3.06 $3.56 na akcii za aktuálním fiskálním roce. Bez poplatků, non-GAAP zisk se očekává, že bude mezi $6.00 a 6,50 dolarů za akcii. Wall Street analytici předpovídají zisk ve výši $5.95 na akcii. Tak, vzhledem k tomu, impozantní výkon a růst outlook, zásadně, předpokládáme, že akciové rally v dní dopředu.

Akcie se pohybuje po vzestupné trendové linie, jak je znázorněno na obrázku níže. Navíc, populace je také obchoduje nad jeho 50-období klouzavý průměr. Na Chaikin money flow ukazatele se obrátil pozitivní. To naznačuje možnost dalšího rostoucí trend v ceně akcií.

Takže, uptrend, mohou být obchodovány nákupem call opce z binární broker. Možnost by měla být koupil, když se akcie obchoduje poblíž $34 v NYSE. Dále je vhodné zvolit den kolem 10. Května jako datum ukončení platnosti smlouvy.

Nejnovější články: